d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 30 2014 04:16am
Ciki e-life dolgok.. hát .. épp skype konfiba voltam, amikor egy srác elküldte a you spin me right round oldalt
majd anyám bejön a szobába... hangosan megszólal: Gábor te megint melegpornót nézel?

a vicc ebben a " megint " szó volt...

és ez is azért volt, mert megtalálták a fiúk a klubból sorozatot a gépemen, amit a szomszéd csajnak töltöttem le, mert buzipasi mániája volt
nem lepődnék meg, ha még a mai napig melegnek tartanának, haveromékat is beleértve.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 30 2014 07:32am
Quote (AngryBug @ Nov 30 2014 11:16am)
Ciki e-life dolgok.. hát .. épp skype konfiba voltam, amikor egy srác elküldte a you spin me right round oldalt
majd anyám bejön a szobába... hangosan megszólal: Gábor te megint melegpornót nézel?

a vicc ebben a " megint " szó volt...

és ez is azért volt, mert megtalálták a fiúk a klubból sorozatot a gépemen, amit a szomszéd csajnak töltöttem le, mert buzipasi mániája volt
nem lepődnék meg, ha még a mai napig melegnek tartanának, haveromékat is beleértve.


nem kell titkolni, nem szegyen az
gondolj bele mennyi lehetoseg! meg josheide gyerekeit is felnevelheted!!!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 30 2014 07:35am
Quote (AngryBug @ 30 Nov 2014 12:16)
Ciki e-life dolgok.. hát .. épp skype konfiba voltam, amikor egy srác elküldte a you spin me right round oldalt
majd anyám bejön a szobába... hangosan megszólal: Gábor te megint melegpornót nézel?

a vicc ebben a " megint " szó volt...

és ez is azért volt, mert megtalálták a fiúk a klubból sorozatot a gépemen, amit a szomszéd csajnak töltöttem le, mert buzipasi mániája volt
nem lepődnék meg, ha még a mai napig melegnek tartanának, haveromékat is beleértve.


Minrk titkolod tovabb. Coming outolj.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 30 2014 07:40am
Quote (AngryBug @ 30 Nov 2014 11:16)
Ciki e-life dolgok.. hát .. épp skype konfiba voltam, amikor egy srác elküldte a you spin me right round oldalt
majd anyám bejön a szobába... hangosan megszólal: Gábor te megint melegpornót nézel?

a vicc ebben a " megint " szó volt...

és ez is azért volt, mert megtalálták a fiúk a klubból sorozatot a gépemen, amit a szomszéd csajnak töltöttem le, mert buzipasi mániája volt
nem lepődnék meg, ha még a mai napig melegnek tartanának, haveromékat is beleértve.


az első lépés hogy magadnak beismerd
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 30 2014 07:44am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 30 2014 07:44am
Quote (AngryBug @ Nov 30 2014 11:16am)
Ciki e-life dolgok.. hát .. épp skype konfiba voltam, amikor egy srác elküldte a you spin me right round oldalt
majd anyám bejön a szobába... hangosan megszólal: Gábor te megint melegpornót nézel?

a vicc ebben a " megint " szó volt...

és ez is azért volt, mert megtalálták a fiúk a klubból sorozatot a gépemen, amit a szomszéd csajnak töltöttem le, mert buzipasi mániája volt
nem lepődnék meg, ha még a mai napig melegnek tartanának, haveromékat is beleértve.


nah, akkor lesz content vagy nem?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 30 2014 07:55am
amikor lecraftoltam egy perf grief PB-t, annyira megörültem, hogy felugrottam a székre, az kicsúszott alólam, bebasztam a fejem a polcba és elájultam kb 1 órára


de eladtam sok fg-ért
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 30 2014 08:06am
Quote (TrollBoss @ 30 Nov 2014 15:55)
amikor lecraftoltam egy perf grief PB-t, annyira megörültem, hogy felugrottam a székre, az kicsúszott alólam, bebasztam a fejem a polcba és elájultam kb 1 órára


de eladtam sok fg-ért


Nem baj legalabb megtanultad, hogy a kerekesszek nem jatek. A katetert meg gondolom a noverke visszakototte miutan megtalalt.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 30 2014 09:46am
Quote (TrollBoss @ Nov 30 2014 02:55pm)
amikor lecraftoltam egy perf grief PB-t, annyira megörültem, hogy felugrottam a székre, az kicsúszott alólam, bebasztam a fejem a polcba és elájultam kb 1 órára


de eladtam sok fg-ért


ez komoly?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Nov 30 2014 09:57am
Quote (TrollBoss @ 30 Nov 2014 14:55)
amikor lecraftoltam egy perf grief PB-t, annyira megörültem, hogy felugrottam a székre, az kicsúszott alólam, bebasztam a fejem a polcba és elájultam kb 1 órára


de eladtam sok fg-ért


http://www.youtube.com/watch?v=3S85JRPVZGE
Go Back To Magyar Topic List
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll