Tudja a tokom, meg nem igazan talaltam ki, majd karacsony elott 2-3 nappal elkezdek vasarolni, addig is nyugalom van es nem fogok azon vergodni hogy vajon jo ajandekot vettem-e az illetonek.. Az egyetlen dolog amit tutira tudok hogy egy kindlet fogok venni, csak meg nem tudom hogy kinek adom, baratnomnek vagy anyukamnak... Vagy vegyek inkabb 2 kindlet es akkor volt 2 kindlem sosem volt 2 kindlem?
MESH
Quote (AngryBug @ 4 Dec 2014 19:00)
majd elmegy az esernyős csajjal, all planned
Ennyike, yoloka
This post was edited by Smat on Dec 4 2014 01:03pm