Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2014 08:31pm)
Látom, hogy elment a picsába a topik, de azért megpróbálok releváns lenni
Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, akinek fontos szempont TV vásárláskor, hogy tudjon rajta netezni.
Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, aki szerint van otthon (vagy leginkább bárhol) értelme a 3D filmezésnek
Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, akinek feláll a kis kukija egy görbített képernyős tévére
Szerintem az egyetlen normális fejlődési irány a TVk terén az lenne, ha kibaszott keret nélküli tévét csinálnának, aminek semmi pereme nincs a képernyő mellett. Lehet, hogy van ilyen, még nem kellett utána néznem, mivel
szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, aki nem akkor vesz TVt, ha az előző beszart.
Szerintem ennek a csajnak Vismajor mellett olyan felkarja van, ami még egy férfin is szarul nézne ki, olyan tartása van, mint valami parasztnak és a ruha fogja össze a zsíros belét.
én akkor vettem tévét amikor úgy éreztem hogy ki tudom használni, évekig nem volt, nem hiányzott, most csak második monitorként funkcionál mert még antennát sem dugtam bele
csak az volt fontos szempont hogy samsung legyen