d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Érdekes Folyamatnak Lehetünk Szemtanúi...
Prev191011121315Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2014 01:27pm
Quote (RRC @ Nov 25 2014 08:26pm)
én is igy irok pár szót, mert nincs hosszú i a razer blackwidow™ billentyüzetemen


megérte a befektetés
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 25 2014 01:29pm
Quote (beni @ Nov 25 2014 09:25pm)
Meg József, mikor rányomult Gicára.

Bár ott még rici is kavart valamit.

Azért tudott ez a sub, ha akart.


a jó öreg swe_jozef
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2014 01:31pm
Quote (beni @ 25 Nov 2014 20:22)
mennél lepattanózni, mi?


mar amikor par honapja fizikai kapcsolatba kerultem vele, ereztem a szikrat

de valoszinuleg csak az elektromos toltes volt a pamut pulcsiban, a kezfogas soran
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2014 01:31pm
Látom, hogy elment a picsába a topik, de azért megpróbálok releváns lenni

Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, akinek fontos szempont TV vásárláskor, hogy tudjon rajta netezni.

Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, aki szerint van otthon (vagy leginkább bárhol) értelme a 3D filmezésnek

Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, akinek feláll a kis kukija egy görbített képernyős tévére

Szerintem az egyetlen normális fejlődési irány a TVk terén az lenne, ha kibaszott keret nélküli tévét csinálnának, aminek semmi pereme nincs a képernyő mellett. Lehet, hogy van ilyen, még nem kellett utána néznem, mivel

szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, aki nem akkor vesz TVt, ha az előző beszart.

Szerintem ennek a csajnak Vismajor mellett olyan felkarja van, ami még egy férfin is szarul nézne ki, olyan tartása van, mint valami parasztnak és a ruha fogja össze a zsíros belét.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2014 01:33pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2014 08:31pm)
Látom, hogy elment a picsába a topik, de azért megpróbálok releváns lenni

Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, akinek fontos szempont TV vásárláskor, hogy tudjon rajta netezni.

Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, aki szerint van otthon (vagy leginkább bárhol) értelme a 3D filmezésnek

Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, akinek feláll a kis kukija egy görbített képernyős tévére

Szerintem az egyetlen normális fejlődési irány a TVk terén az lenne, ha kibaszott keret nélküli tévét csinálnának, aminek semmi pereme nincs a képernyő mellett. Lehet, hogy van ilyen, még nem kellett utána néznem, mivel

szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, aki nem akkor vesz TVt, ha az előző beszart.

Szerintem ennek a csajnak Vismajor mellett olyan felkarja van, ami még egy férfin is szarul nézne ki, olyan tartása van, mint valami parasztnak és a ruha fogja össze a zsíros belét.


Nekem csak egy szempont volt. Hogy samsung legyen 8)
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2014 01:33pm
Quote (beni @ 25 Nov 2014 20:33)
Nekem csak egy szempont volt. Hogy samsung legyen 8)


:drool:

Le akarlak
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 25 2014 01:42pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2014 08:31pm)
Látom, hogy elment a picsába a topik, de azért megpróbálok releváns lenni

Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, akinek fontos szempont TV vásárláskor, hogy tudjon rajta netezni.

Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, aki szerint van otthon (vagy leginkább bárhol) értelme a 3D filmezésnek

Szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, akinek feláll a kis kukija egy görbített képernyős tévére

Szerintem az egyetlen normális fejlődési irány a TVk terén az lenne, ha kibaszott keret nélküli tévét csinálnának, aminek semmi pereme nincs a képernyő mellett. Lehet, hogy van ilyen, még nem kellett utána néznem, mivel

szerintem mindenki kibaszott retardált fasz, aki nem akkor vesz TVt, ha az előző beszart.

Szerintem ennek a csajnak Vismajor mellett olyan felkarja van, ami még egy férfin is szarul nézne ki, olyan tartása van, mint valami parasztnak és a ruha fogja össze a zsíros belét.


én akkor vettem tévét amikor úgy éreztem hogy ki tudom használni, évekig nem volt, nem hiányzott, most csak második monitorként funkcionál mert még antennát sem dugtam bele
csak az volt fontos szempont hogy samsung legyen B)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 25 2014 01:45pm
Quote (Senee @ 25 Nov 2014 20:23)
az hedgehogsword


xddd
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2014 01:47pm
Quote (lacketto @ 25 Nov 2014 20:42)
én akkor vettem tévét amikor úgy éreztem hogy ki tudom használni, évekig nem volt, nem hiányzott, most csak második monitorként funkcionál mert még antennát sem dugtam bele
csak az volt fontos szempont hogy samsung legyen  B)


És nem szégyellted magad kibaszottul, amikor belegondoltál ebbe? Te elhitted, hogy a beépített semmirevaló böngésző meg a jutúbozási lehetőség meg a 4 nyíl a távirányítón amivel bepötyögöd amit akarsz egy jó dolog, amiért érdemes több pénzt adni. Akármilyen fostos tévét lehet monitornak használni.

A samusung viszont 10/10, én is csak ojat vennék.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 25 2014 01:49pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2014 08:47pm)
És nem szégyellted magad kibaszottul, amikor belegondoltál ebbe? Te elhitted, hogy a beépített semmirevaló böngésző meg a jutúbozási lehetőség meg a 4 nyíl a távirányítón amivel bepötyögöd amit akarsz egy jó dolog, amiért érdemes több pénzt adni. Akármilyen fostos tévét lehet monitornak használni.

A samusung viszont 10/10, én is csak ojat vennék.


nem smart tv
nem érzed magad ilyenkor egy kicsit hirtelen haragúnak?
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121315Next
Add Reply New Topic New Poll