d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Film
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 16 2014 02:09pm
Quote (beni @ 16 Nov 2014 22:07)
eddig kurva sikeres (senki le se szarja :D )


Meredemled!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 16 2014 02:10pm
Quote (Makkertest @ Nov 16 2014 09:05pm)
Az Avatar the Last Airbender meg a Dragon Ball filmek is hasonló elképzelésen alapultak

mindkettő full ótvar lett, csak a hype miatt nézték az emberek.


[x] bukás


Hasonló elképzelés alatt mit értesz?

Az "Avatar the Last Airbender" a Nickelodeon futó rajzfilmsorozat volt. Célközönség wikipedia szerint 6-11 év!

Mégis mit vártál tőle?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 16 2014 02:10pm
szereplöknek amik már votak és jok sztem:

barbár - Dwayne Johnson
necromancer - Tom Hiddleston
sorceress - Summer Glau



többi sztem:

amazon - Ireland Baldwin (magassága (1,88) miatt jobb mint Caity Lotz aki csak 1,68..)
assassin - Anne Hathaway (rövid hajjal - http://hellodollface.com/wp-content/uploads/2013/01/anneH.jpg ) .. de az a "Kelly Hu/Katrina Law" is jo lehet ha levágják a hajukat :XD arcuk jo
druid - Damian O'Hare (ha megnövesztene ugy a hajat :xd)
paladin - Mark Consuelos
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 16 2014 02:16pm
Quote (beni @ Nov 16 2014 08:10pm)
Hasonló elképzelés alatt mit értesz?

Az "Avatar the Last Airbender" a Nickelodeon futó rajzfilmsorozat volt. Célközönség wikipedia szerint 6-11 év!

Mégis mit vártál tőle?


A célközönség lehet, hogy 6-11 év között volt, de a sorozat Emmy-díjas, szóval eléggé sikeres és király.
A dragon ballról ne is beszéljünk.

Ehhez képest mindkettőből megpróbáltak filmet csinálni, jó fos is lett mindkettő.

Erre utaltam.

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 16 2014 02:19pm
Quote (Makkertest @ Nov 16 2014 09:16pm)
A célközönség lehet, hogy 6-11 év között volt, de a sorozat Emmy-díjas, szóval eléggé sikeres és király.
A dragon ballról ne is beszéljünk.

Ehhez képest mindkettőből megpróbáltak filmet csinálni, jó fos is lett mindkettő.

Erre utaltam.


Oké. De miért nem a Gyűrűk Urát hoztad fel példának? Hogy jön ide a Last Airbender? De tök komolyan kérdezem. Akármelyik rajzfilmet, könyvet, játékot felhozhattad volna példának, mi a közös a két cuccban?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 16 2014 02:19pm
Quote (Senee @ 16 Nov 2014 22:10)
szereplöknek amik már votak és jok sztem:

barbár - Dwayne Johnson
necromancer - Tom Hiddleston
sorceress - Summer Glau



többi sztem:

amazon - Ireland Baldwin (magassága (1,88) miatt jobb mint Caity Lotz aki csak 1,68..)
assassin - Anne Hathaway (rövid hajjal - http://hellodollface.com/wp-content/uploads/2013/01/anneH.jpg ) .. de az a "Kelly Hu/Katrina Law" is jo lehet ha levágják a hajukat :XD arcuk jo
druid - Damian O'Hare (ha megnövesztene ugy a hajat :xd)
paladin - Mark Consuelos


Azert maradjunk mar szineszeknel. : D

De amjugy vegul is Ireland Baldwin jo lehetne, de Caityt en azert mondtam (meg a tobbit is), mert Arrowban rohadt jo karaktert toltak es az alapjan szerintem ezek is illettek volna hozza. Caitynel viszont trve, hogy alacsony lenne amazonnak, de igy hirtelen most nem is tudom kit lehetne magasak kozul, aki hasonlo stilusu szerepeket jatszott (jol).
Amugy assanal is pl azert irtam ezt a kettot, mert nekik is hasonlo szerepuk volt, de talan Katrina Lawnak a rovid haj jobban illene es ugy jo lehetne a szerepre. Anne Hathawaynel sztem kicsit egzotikusabb arcu kene, azert is irtam azt a kettot, bar ha megnezzuk a D2 assat, vegul is az sem azsiai beutesu, de meg is van valami 'mas' az arcvonasan, amit nem biztos, hogy Anne adna.

Paladinnak sztem siman, aki Arrowban Digglet jatsza, David Ramsey, siman jo lenne a szerepre. Mondjuk azt gondolom, ha kb az a stab rendezne aki a flash/arrowot, meg szerintem meg is tudnak csinalni ugy, hogy jo legyen.

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 16 2014 02:22pm
Quote (beni @ Nov 16 2014 07:48pm)
Most viccből keresni akartam egy színészt wirt szerepére és beleolvastam a történetébe. Eddig nem tudtam, de azért vesztette el a lábát, mert démonok elragadták az anyjától és megkínozták több társával együtt. Griswold mentette meg.

Griswoldot pedig Lazarus csalta tőrbe, aki rávette Tristram számos lakosát, hogy mentő-akciót szervezzenek a Tristram Katedrális alatti labirintusba, hogy megtalálják King Leoric fiát, a herceget. Ezt még túlélte, sérülten hazatért, de később szörnnyé változtatták.

Lazarust Aidan, Moreina és Jazreth ölte meg végül, akik rájöttek az árulásra.

Aidan lett a Dark Wanderer, King Leoric idősebb fia.
Moreina lett Blood Raven, akit a harcok alatt szintén megfertőzött a sötétség és Andariel átállította.
Jazreth lett Summoner, aki Diablo ellen harcolva megtalálta a portalt a Sanctuaryhez, de amikor megnyitotta akkor démonok bemásztak a palotába és kinyírták az őröket. És később ő is a gonosz áldozata lett.

Szerintem kibaszott durva ez a háttértörténet.


ebbol tristram az ami ismeros, mint varos

a tobbi felolem eppen gyuruk ura is lehetne
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 16 2014 02:23pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 16 2014 09:22pm)
ebbol tristram az ami ismeros, mint varos

a tobbi felolem eppen gyuruk ura is lehetne


Blood Raven? Summoner? Griswold?
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 16 2014 02:24pm
Quote (beni @ Nov 16 2014 08:19pm)
Oké. De miért nem a Gyűrűk Urát hoztad fel példának? Hogy jön ide a Last Airbender? De tök komolyan kérdezem. Akármelyik rajzfilmet, könyvet, játékot felhozhattad volna példának, mi a közös a két cuccban?


Mindkét sorozat bőven sok részből áll és kellően összetett ahhoz, hogy egy csoffadt filmbe ne lehessen belepréselni.
Megpróbálták, fail lett.

A Gyűrűk Ura több részt kapott, részenként 2,5 -3+ órával.
A Harry Pottert könyvenként dolgozták fel, ok.

Ha a fent említett Dragon Ballt csak egy kicsit több részre szedték volna, vagy az Avatart legalább bookok szerint szétválaszták, nem lett volna ennyire gagyi fos.

A diablot is lehetne actok szerint szétszedni, akkor azt mondom, hogy legyen, egész jó lesz.

De ha egyben lenyomják 2 óra alatt a nép torkán az egész történetet (imo egy csomó mindent kihagynak belőle), úgy bizony szar lesz.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 16 2014 02:24pm
Quote (beni @ Nov 16 2014 09:23pm)
Blood Raven? Summoner? Griswold?


a summoneren meg ondolkodtam is, de az csak most jutott eszembe, blood raven meg kimaradt

griswold nem tudom ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll