Quote (jarabekg @ Nov 24 2014 04:43pm)
na, most jelezzen mindenki pontosan, hogy jönne-e holnap, vagy nem
ha nem leszünk legalabb oten LAN, akkor lehet lefujom az eventet, csak azert (eleg sok mas teendom is lenne, mint 2 ember utan takaritani : D )
a csatlakozokat meginvitalom egy facebook beszelgetesre is
tovabbra is rendkivul valoszinu, de fixre csak holnap haromkor tudom mondani(melo)
takaritani meg nyilvan nem egyedul kell