d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Xx 420 Swag Xx Reset Team Lanparty
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Nov 24 2014 05:28am
Quote (Fej @ Nov 24 2014 01:26pm)
: D


Te meg mi a kurva anyádér írod be, hogy nevettél?
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Nov 24 2014 09:28am
csoka, ha van még free hely jönnék! (nem élőben)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 24 2014 09:43am
na, most jelezzen mindenki pontosan, hogy jönne-e holnap, vagy nem

ha nem leszünk legalabb oten LAN, akkor lehet lefujom az eventet, csak azert (eleg sok mas teendom is lenne, mint 2 ember utan takaritani : D )

a csatlakozokat meginvitalom egy facebook beszelgetesre is
Member
Posts: 14,833
Joined: Sep 18 2008
Gold: 623.00
Nov 24 2014 11:08am
Nem volt szándékomban feszűltséget kelteni, szimplán reagáltam a felém irányuló
paraszt hozzászólásodra, mert legyünk őszinték így egy paraszt kommunikál.
Tudom, hogy itt ismeretlen vagyok a számotokra, ennek ellenére a kezdetektől játszom én is, csak
gondoltam csatlakoznék egy jó csapathoz ( itthonról ), ha még lett volna hely.
Mindenesetre, hogy Cpt megnyugodjon keresek akkor egy másik teamet.




Részemről lezártnak tekintem a témát.
Legyetek jók. Üdv
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 24 2014 11:13am
Quote (jarabekg @ Nov 24 2014 04:43pm)
na, most jelezzen mindenki pontosan, hogy jönne-e holnap, vagy nem

ha nem leszünk legalabb oten LAN, akkor lehet lefujom az eventet, csak azert (eleg sok mas teendom is lenne, mint 2 ember utan takaritani : D )

a csatlakozokat meginvitalom egy facebook beszelgetesre is


tovabbra is rendkivul valoszinu, de fixre csak holnap haromkor tudom mondani(melo)

takaritani meg nyilvan nem egyedul kell
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 24 2014 11:19am
Quote (jarabekg @ 24 Nov 2014 17:43)
na, most jelezzen mindenki pontosan, hogy jönne-e holnap, vagy nem

ha nem leszünk legalabb oten LAN, akkor lehet lefujom az eventet, csak azert (eleg sok mas teendom is lenne, mint 2 ember utan takaritani : D )

a csatlakozokat meginvitalom egy facebook beszelgetesre is


Hivd el tacsit, majd segit kitakaritani a fiokod.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 24 2014 03:03pm
Quote (Baleee @ Nov 24 2014 06:19pm)
Hivd el tacsit, majd segit kitakaritani a fiokod.


tacsi egyszer bekurva kilocsolt a feher szonyegemre fel liter kolat

pont ugy nezett ki, mintha valaki jol leofsta volna, sohasem jott ki belole, aztan kaptam egy barna szonyeget.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 24 2014 07:35pm
Quote (jarabekg @ 24 Nov 2014 23:03)
tacsi egyszer bekurva kilocsolt a feher szonyegemre fel liter kolat

pont ugy nezett ki, mintha valaki jol leofsta volna, sohasem jott ki belole, aztan kaptam egy barna szonyeget.


arra legalább rá is szarhatok, nem fog látszani
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 24 2014 07:46pm
amúgy abba a kis kecóba hogy férne el annyi ember meg gép?

btw este 8-9 körül lehet tudnék csatlakozni, csak a gépem átvinni lenne necces
és akkor ki is takaríthatnám a fiókjaid

This post was edited by TouchCow on Nov 24 2014 07:48pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 25 2014 02:39am
Quote (TouchCow @ 25 Nov 2014 02:46)
amúgy abba a kis kecóba hogy férne el annyi ember meg gép?

btw este 8-9 körül lehet tudnék csatlakozni, csak a gépem átvinni lenne necces
és akkor ki is takaríthatnám a fiókjaid


Laptopom van, barhol eljatszogatok.

Meg nem is a jatek a lenyeg hanem hogy osszegyulunk es egyutt csinalunk valamit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll