d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Izmos Vitatopic Attempt # 2 > Vote Or Die
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 8 2014 07:17pm
mivel mindketto ugyan azt tudja, ezert azt amelyikuk elvegzi olcsobban ugyan azt munkat
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Nov 9 2014 02:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Nov 2014 23:18)
Ez is olyan, hogy akkor nézzük meg milyen is az a jó módú család ahonnan jött, nem mindegy, hogy valami újgazdag familia, vagy ősrégi lordokháza növendék, meg hogy milyen mentalitással nevelték, meg hogy a szegény familia ugyan így, mert ugyan úgy lehet szarházi vagy becsületes jóképességű keményen dolgozó ember mind a kettő ugyan annyi eséllyel.



"Persze ez mind csak feltételezés, hiszen a személyisége határozza meg az embert, bár nyilván befolyásoló tényező az, hogy miben nőtt fel/honnan jött."
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 9 2014 04:38am
Quote (Fezmin @ 9 Nov 2014 09:02)
"Persze ez mind csak feltételezés, hiszen a személyisége határozza meg az embert, bár nyilván befolyásoló tényező az, hogy miben nőtt fel/honnan jött."


de azért rányomtál zsófira
Quote (Eoghan @ 9 Nov 2014 02:17)
mivel mindketto ugyan azt tudja, ezert azt amelyikuk elvegzi olcsobban ugyan azt munkat


ez az egyetlen normalis erv eddig, ahol valoszinuleg zsofit lehet megjelolni helyes valasznak
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 9 2014 04:46am
Szebb jövőt!
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Nov 9 2014 07:13am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Nov 2014 11:38)
de azért rányomtál zsófira


aránnyait tekintva a Zsófik nagyobb százalékban válnak be
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 9 2014 07:19am
Quote (Fezmin @ 9 Nov 2014 15:13)
aránnyait tekintva a Zsófik nagyobb százalékban válnak be


Hat nekem inkabb az Eszterek.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 9 2014 07:25am
Quote (Fezmin @ 9 Nov 2014 14:13)
aránnyait tekintva a Zsófik nagyobb százalékban válnak be


valóban? és honnan ez a tapasztalat?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 9 2014 07:35am
nekem az anyátok
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 9 2014 07:50am
Quote (Jancsipapa @ Nov 8 2014 09:26am)
amelyiknek nagyobb a CSÖCSE


ezzel nem is tudok vitatkozni
de egyértelműen tök ua a kvalitásuk papíron, akkor csak a test dönt
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Nov 9 2014 08:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Nov 2014 14:25)
valóban? és honnan ez a tapasztalat?



Több mint 10 éves munkáltatói/vezetői tapasztalat alapján. Összeadva már több száz ember dolgozott a kezem alatt.
Ezen éveket alapulvéve nekem ez a tapasztalatom/véleményem/meglátásom.

This post was edited by Fezmin on Nov 9 2014 08:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll