Quote (rezsobattya @ Nov 6 2014 04:05pm)
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10527808_608685202577397_7039876398745319696_n.jpg?oh=86dbe95ea3a5be18a527875640ce0aaf&oe=54EC9A63
rajosan a cabriomban
amugy egy 2006-2007-es bmw 320d-t szeretnek majd venni nemsokara, meg mindig nem jutottam el odaig pedig mar miota tervezem :X de szoba johet meg vw passat VI highline
motort semmifele keppen sem, nem is tetszenek
téged is beválogattak a való világba?
elég nehezen tudtam az asztalra szarni de végül sikerült