d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev191011121321Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 04:34am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Nov 2014 09:29)
Igen, nem ugyanaz, de szerintem ettől még nem kell elvinni a dolgot a flame irányába.
Elkezdessz flamelni, megjelenik vanek, és innentől 5 oldal oda-vissza anyázás egy eddig normális topic helyett.

Ráadásul még csak azt sem mondhatom, hogy nem a te hibád. Csak simán érvelj ellene vagy, mond hogy hülyeség. Akkor nem lenne semmi.
<esetleg görgess tovább>




Tessék, kezdődik.

bb zsír új nem spam topic.


Mégis mi a büdös kurva isten faszának, három oldallal ezelőtt írtam egy tldrt a látás fejlődéséről, igaz konyha nyelven, mert nem vagyok se biologus se semmi ilyesmi, erre ez a felkegyelmu benyogi ket oldallal utana, hogy meg csak teoria sincs ra es elkezdi belemagyarazni a vallasos faszsagait, instant agyrak (mondom ezt ugy, hogy nem zarom ki isten letezeset. Menjen inkabb a ketszazas honvedsegi tesztes iqjaval es adja ezt elo a fideszes baratainak, hatha oket erdekli.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 4 2014 04:43am
Sok a pogany ebben a topicban.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 04:47am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 11:34am)
Mégis mi a büdös kurva isten faszának, három oldallal ezelőtt írtam egy tldrt a látás fejlődéséről, igaz konyha nyelven, mert nem vagyok se biologus se semmi ilyesmi, erre ez a felkegyelmu benyogi ket oldallal utana, hogy meg csak teoria sincs ra es elkezdi belemagyarazni a vallasos faszsagait, instant agyrak (mondom ezt ugy, hogy nem zarom ki isten letezeset. Menjen inkabb a ketszazas honvedsegi tesztes iqjaval es adja ezt elo a fideszes baratainak, hatha oket erdekli.


na ez már vergődés
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 04:48am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 12:47)
na ez már vergődés


a 3875 postod is az
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 04:49am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2014 11:48am)
a 3875 postod is az


3875 < 24589

köszönöm az interjút
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2014 04:51am
Quote (josheide @ 4 Nov 2014 12:43)
Sok a pogany ebben a topicban.


poganyoknak kocc
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 04:58am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 12:49)
3875 < 24589

köszönöm az interjút


Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:01am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2014 11:58am)
http://2.ii.gl/B509keiu.gif


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71507874&f=129
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:04am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 11:34)
Mégis mi a büdös kurva isten faszának, három oldallal ezelőtt írtam egy tldrt a látás fejlődéséről, igaz konyha nyelven, mert nem vagyok se biologus se semmi ilyesmi, erre ez a felkegyelmu benyogi ket oldallal utana, hogy meg csak teoria sincs ra es elkezdi belemagyarazni a vallasos faszsagait, instant agyrak (mondom ezt ugy, hogy nem zarom ki isten letezeset. Menjen inkabb a ketszazas honvedsegi tesztes iqjaval es adja ezt elo a fideszes baratainak, hatha oket erdekli.


de legalább cp olvasná már el, hogy mi van a topicokban, ha az ügyeletes nyomorékok nem teszik, mielőtt bejönne whiteknightolni
toldiszenyortól megkaptam a heti rákadagomat a poltopikból is már.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 12:04pm)
de legalább cp olvasná már el, hogy mi van a topicokban, ha az ügyeletes nyomorékok nem teszik, mielőtt bejönne whiteknightolni
toldiszenyortól megkaptam a heti rákadagomat a poltopikból is már.


hurr-durr, mi a fasznak jársz fórumozni, ha minden egyes neked nem tetsző véleményen vergődsz?

érdekes, toldi, akit olyan vehemensen nyomorékozol legalább kultúráltan tud vitatkozni

nem tudom neked hogyan esne, ha a te véleményed után írja be valaki, hogy hülye vagy mint a segg, bár nyilván te tévedhetetlen vagy

szerintem gondold meg kétszer is, hogy akarsz-e tanítani, fizető diákot nem küldhetsz el az anyjába, úgy meg túl sok lesz a feszültség :D

This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 05:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121321Next
Add Reply New Topic New Poll