Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 12:04pm)
de legalább cp olvasná már el, hogy mi van a topicokban, ha az ügyeletes nyomorékok nem teszik, mielőtt bejönne whiteknightolni
toldiszenyortól megkaptam a heti rákadagomat a poltopikból is már.
hurr-durr, mi a fasznak jársz fórumozni, ha minden egyes neked nem tetsző véleményen vergődsz?
érdekes, toldi, akit olyan vehemensen nyomorékozol legalább kultúráltan tud vitatkozni
nem tudom neked hogyan esne, ha a te véleményed után írja be valaki, hogy hülye vagy mint a segg, bár nyilván te tévedhetetlen vagy
szerintem gondold meg kétszer is, hogy akarsz-e tanítani, fizető diákot nem küldhetsz el az anyjába, úgy meg túl sok lesz a feszültség
This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 05:10am