d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev191011121318Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 31 2014 09:52am
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2014 17:39)
Amúgy bajclinak nincs szok szabadideje csak kurva okos
tudhatnál már
hiszen bölcsész


Azert nincs odeje, mert oda kell figyelni a hamburgerekre ne egjenek meg. Erted bolcs es gyorsetterembe dolgozik. XD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 31 2014 09:59am
Quote (Baleee @ Oct 31 2014 04:52pm)
Azert nincs odeje, mert oda kell figyelni a hamburgerekre ne egjenek meg. Erted bolcs es gyorsetterembe dolgozik. XD


ÉRTED CORÁL XDDDDD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 31 2014 10:02am
Quote (Vismajor @ Oct 31 2014 04:59pm)
ÉRTED CORÁL XDDDDD


Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 1 2014 05:57am
Magyarorszag jobban teljesit!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 1 2014 06:10am
Azért a vismajor történeteknél már kivárom a lényeget, mert mindig olyan sorrendben csöpögteti a részleteket, hogy az felzaklassa a tömegeket, aztán meg egyszercsak jön egy olyan részlet, ami kinyírja az egészet.

Ha jól látom a vismajoran gyereke lett storyból az lett, hogy ismer egy mástól terhes lányt, aki még csak nem is a barátnője. Még csak nem is finn.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 1 2014 06:19am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 1 2014 02:10pm)
Azért a vismajor történeteknél már kivárom a lényeget, mert mindig olyan sorrendben csöpögteti a részleteket, hogy az felzaklassa a tömegeket, aztán meg egyszercsak jön egy olyan részlet, ami kinyírja az egészet.

Ha jól látom a vismajoran gyereke lett storyból az lett, hogy ismer egy mástól terhes lányt, aki még csak nem is a barátnője. Még csak nem is finn.


Szerintem nem tudatosan csinslja
Egyszeruen csak vismajor))
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 1 2014 06:22am
Quote (xUb0rka @ Nov 1 2014 01:19pm)
Szerintem nem tudatosan csinslja
Egyszeruen csak vismajor))


Csak siman nyomorek vagyok
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 1 2014 06:50am
Quote (Vismajor @ 1 Nov 2014 14:22)
Csak siman nyomorek vagyok


De legalabb van onkritikad.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 1 2014 12:33pm
Quote (Baleee @ Nov 1 2014 01:50pm)
De legalabb van onkritikad.


Ellenben neked nincs
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 1 2014 04:52pm
Quote (Vismajor @ 1 Nov 2014 18:33)
Ellenben neked nincs


Lovesek tuzelve.

This post was edited by Smat on Nov 1 2014 04:53pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121318Next
Add Reply New Topic New Poll