d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jovo Hetvegen D2 Walk ? > Ki Jonne?
Prev191011121315Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Oct 13 2014 11:17pm
Eu hc walk jobb lenne!

/e vagy chc

This post was edited by Opsilo on Oct 13 2014 11:18pm
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 14 2014 10:19am
Quote (Opsilo @ Oct 14 2014 07:17am)
Eu hc walk jobb lenne!

/e vagy chc


asia chc nl
ott pubba is mehetnénk, senki nem zavarna :D
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 14 2014 10:21am
Quote (NoobHunter @ 14 Oct 2014 18:19)
asia chc nl
ott pubba is mehetnénk, senki nem zavarna :D


nl fos, ott nem tudsz kirakni ladder only rúnaszavakat -_-

Kappa
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 14 2014 10:22am
Quote (MarcusD @ Oct 14 2014 06:21pm)
nl fos, ott nem tudsz kirakni ladder only rúnaszavakat  -_-

Kappa


chcban nincsenek rwk :o
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 14 2014 10:36am
Quote (NoobHunter @ 14 Oct 2014 18:22)
chcban nincsenek rwk  :o


Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Oct 15 2014 05:35am
Október 18-án szombaton egész nap dolgozom, de este 7-től kb éjfélig ráérek (ha ügyes a team, akár hajnalig :) )

Ha lesz csapat, mehetek, Eu Ladder Softcore vagy hardcore, akármi...

barbár, sorceress, necro, ami kell...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 17 2014 12:00pm
Na akkor holnap koradelutan talalkozunk.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2014 12:38pm
Quote (josheide @ 17 Oct 2014 19:00)
Na akkor holnap koradelutan talalkozunk.


legyen minél hamarabb
pl 1 órakor jó lenne ha már kezdenénk.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 17 2014 12:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 17 2014 07:38pm)
legyen minél hamarabb
pl 1 órakor jó lenne ha már kezdenénk.


vagy délben
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2014 12:47pm
Quote (Vismajor @ 17 Oct 2014 19:44)
vagy délben


Quote (Vismajor @ 17 Oct 2014 19:44)
vagy délben


reggel hatkor
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121315Next
Add Reply New Topic New Poll