d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev191011121343Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 05:43am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 11:42am)
Meg szerencse h veled lehet. Es nem az lesz a vege hogy egy odahanyt kurvaanyad utan mesz inkabb egy masik topikba bogni. Tenyleg nagy szerencse!


We dont need no education
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 05:43am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 01:40pm)
Check mate jobbik voters
Nem lehet veletek normalisan vitatkozni
Szebb jovot testverem


egyébként ez az utolsó két posztod ragyogóan jellemzi azt, hogy miért nincs normális beszélgetés a politikáról a subon

leetspeek hurr durr szarvagy, szebbjövőt, szarok vagytok, vergődsz, szarvgy
i wonned
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2014 05:43am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 12:37)
olvasd el még párszor amit írtam, mert úgy látom nem sikerült felfognod

álláspont kifejtés: ok
másikat lenézni mert más állásponton van: nem ok

btw senki nem kért meg rá, hogy vitatkozz jobbikosokkal, de akkor ne is flameld őket ennyi, úgy látom ez neked magas


en lenezem oket valamilyen szinten, mivel aki egyszeruen nem latja, hogy mi baj van a jobbikkal, az szerintem rem egyszeru, es ilyen egyszeru embereket meg nem engednék a politika közelébe, mert pont ezért tartunk ott ahol. (Ennek ellenere van par jobbikos ismerosom meg regebbrol, veluk egyszeruen nem politizalok, mert csak a fejem fajna tole valoszinuleg)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 05:43am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 12:43pm)
egyébként ez az utolsó két posztod ragyogóan jellemzi azt, hogy miért nincs normális beszélgetés a politikáról a subon

leetspeek hurr durr szarvagy, szebbjövőt, szarok vagytok, vergődsz, szarvgy
i wonned


>gürgü
>nem vergődik
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 05:44am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 12:41)
ezzel sincs semmi probléma, sokszor kifejted az álláspontodat, viszont eleve értelmetlen vitába belemenni, csak azért, hogy végül valamelyik félnek és az ott legyeskedő trolloknak köszönhetően flame-be fulladjon semmi értelme nincs


Igazad van, tartsuk meg magunknak a velemenyunket, vegso soron erre valo a forum.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 05:44am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 11:43am)
egyébként ez az utolsó két posztod ragyogóan jellemzi azt, hogy miért nincs normális beszélgetés a politikáról a subon

leetspeek hurr durr szarvagy, szebbjövőt, szarok vagytok, vergődsz, szarvgy
i wonned


We dont need no self control
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 9 2014 05:45am
húsos barack
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 05:45am
Vanek cpt postjait amiket egymasnak irogatnak elolvassa még valaki?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 9 2014 05:45am
velős dió
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 9 2014 05:46am
kene olyan topicblockert irni, hogy ahova beir senee+cpt+vanek+ nemtomkibol legalabb 2, azt a topicot se latnam.
sztem jobb lenne mint a postblocker

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 9 2014 05:46am
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121343Next
Add Reply New Topic New Poll