Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 12:37)
olvasd el még párszor amit írtam, mert úgy látom nem sikerült felfognod
álláspont kifejtés: ok
másikat lenézni mert más állásponton van: nem ok
btw senki nem kért meg rá, hogy vitatkozz jobbikosokkal, de akkor ne is flameld őket ennyi, úgy látom ez neked magas
en lenezem oket valamilyen szinten, mivel aki egyszeruen nem latja, hogy mi baj van a jobbikkal, az szerintem rem egyszeru, es ilyen egyszeru embereket meg nem engednék a politika közelébe, mert pont ezért tartunk ott ahol. (Ennek ellenere van par jobbikos ismerosom meg regebbrol, veluk egyszeruen nem politizalok, mert csak a fejem fajna tole valoszinuleg)