Quote (fahrii @ 2 Oct 2014 20:08)
Amikor elkezdtem komolyabban codozni (14-15 körül voltam) eldöntöttem h választok valami nicket magamnak, nem tudtam dönteni így úgy dőlt el h kinyitottam az akkori gamestart és az első gamecím amit észrevettem lett a nevem... fahrenheit.
Elkezdtem klánozni és mindenki (pubon is) fahrennek hívott, így átváltottam a nevem arra.
A CS-s időszakomba már ezt is rövidítették Fárira, és mivel mindig úgy nézek ki mint egy kibaszott drogos (fáradt szemek nonstop) így rl is így hívtak haverok is.
Willst Du mit mir fahren?