d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev191011121319Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2014 10:04am
Quote (Smat @ 2 Oct 2014 17:53)
Valami random generátor dobta ki, gyorsan akartam regisztrálni mert 1 tradet akartam letolni, és nem akartam már ilyen asdfg szintet tolni.


mér hazudsz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 2 2014 10:08am
Quote (sylke @ 2 Oct 2014 18:04)
mér hazudsz


mert smat
hitelt sem igazmondással nyerte el
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 2 2014 10:23am
Quote (sylke @ Oct 2 2014 05:04pm)
mér hazudsz


röhögök
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 2 2014 10:39am
Quote (TrollBoss @ 2 Oct 2014 12:30)
egyszer majd rájöttök


soon
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2014 12:08pm
Amikor elkezdtem komolyabban codozni (14-15 körül voltam) eldöntöttem h választok valami nicket magamnak, nem tudtam dönteni így úgy dőlt el h kinyitottam az akkori gamestart és az első gamecím amit észrevettem lett a nevem... fahrenheit.
Elkezdtem klánozni és mindenki (pubon is) fahrennek hívott, így átváltottam a nevem arra.
A CS-s időszakomba már ezt is rövidítették Fárira, és mivel mindig úgy nézek ki mint egy kibaszott drogos (fáradt szemek nonstop) így rl is így hívtak haverok is.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 2 2014 12:09pm
Quote (fahrii @ 2 Oct 2014 20:08)
Amikor elkezdtem komolyabban codozni (14-15 körül voltam) eldöntöttem h választok valami nicket magamnak, nem tudtam dönteni így úgy dőlt el h kinyitottam az akkori gamestart és az első gamecím amit észrevettem lett a nevem... fahrenheit.
Elkezdtem klánozni és mindenki (pubon is) fahrennek hívott, így átváltottam a nevem arra.
A CS-s időszakomba már ezt is rövidítették Fárira, és mivel mindig úgy nézek ki mint egy kibaszott drogos (fáradt szemek nonstop) így rl is így hívtak haverok is.


szánalmas
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 2 2014 12:09pm
loptam
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2014 12:10pm
Quote (fahrii @ 2 Oct 2014 19:08)
Amikor elkezdtem komolyabban codozni (14-15 körül voltam) eldöntöttem h választok valami nicket magamnak, nem tudtam dönteni így úgy dőlt el h kinyitottam az akkori gamestart és az első gamecím amit észrevettem lett a nevem... fahrenheit.
Elkezdtem klánozni és mindenki (pubon is) fahrennek hívott, így átváltottam a nevem arra.
A CS-s időszakomba már ezt is rövidítették Fárira, és mivel mindig úgy nézek ki mint egy kibaszott drogos (fáradt szemek nonstop) így rl is így hívtak haverok is.


fahren sokkal menőbb
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 2 2014 12:10pm
Quote (NerfHydraDPS @ 2 Oct 2014 20:09)
loptam


végülis jogra jársz
soon miniszterelnök m8
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 2 2014 12:20pm
Quote (fahrii @ 2 Oct 2014 20:08)
Amikor elkezdtem komolyabban codozni (14-15 körül voltam) eldöntöttem h választok valami nicket magamnak, nem tudtam dönteni így úgy dőlt el h kinyitottam az akkori gamestart és az első gamecím amit észrevettem lett a nevem... fahrenheit.
Elkezdtem klánozni és mindenki (pubon is) fahrennek hívott, így átváltottam a nevem arra.
A CS-s időszakomba már ezt is rövidítették Fárira, és mivel mindig úgy nézek ki mint egy kibaszott drogos (fáradt szemek nonstop) így rl is így hívtak haverok is.


Willst Du mit mir fahren?
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121319Next
Add Reply New Topic New Poll