d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev191011121379Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 12:12pm
Quote (Vismajor @ Sep 16 2014 08:08pm)
igen, ez nyílván ezt jelenti
sőt, most hogy ezen a héten 9től 5ig dolgozom, nem is engedem el az egyetemre hanem jön velem melóhelyre és ott ül mellettem
ne legyél retard!

amúgy ha marad a kedd egy meggysörre mindenképp elnézek azért, főleg a limitbe


egyetemre nem jarsz? ^^
Quote (MarcusD @ Sep 16 2014 08:07pm)
a kedd este nekem se jó, édesem párom életem éppen akkorra tervezte a heti bevásárlását a mammutban
nem tudod mit hagysz ki :s

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 12:14pm
Quote (MarcusD @ Sep 16 2014 08:07pm)
a kedd este nekem se jó, édesem párom életem éppen akkorra tervezte a heti bevásárlását a mammutban


hozd el őt is vagy tegyétek át más napra
veled is találkoznék már
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2014 12:15pm
Quote (tevetavamultija @ Sep 16 2014 07:12pm)
egyetemre nem jarsz? ^^ nem tudod mit hagysz ki :s


ezen a héten nem mert apám cégében kell kisegíteni(egyedül viszem az egészet mert az egész pereputty kint van némtországban az alkatrész nagymeetingen)
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 12:19pm
Quote (Vismajor @ Sep 16 2014 08:15pm)
ezen a héten nem mert apám cégében kell kisegíteni(egyedül viszem az egészet mert az egész pereputty kint van némtországban az alkatrész nagymeetingen)


gyere 8 utan akkor

olyan reg talalkoztam mar az osszes jspssel :s
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 16 2014 12:20pm
Quote (cowding @ Sep 16 2014 07:14pm)
hozd el őt is vagy tegyétek át más napra
veled is találkoznék már


az en hszem utan lett keddnek kikialtva, nekem jo eppen szerda is csak 20:30 korul vegzek keletinel

csak hogy joshi elete konnyebb legyen

Quote (Vismajor @ Sep 16 2014 07:15pm)
ezen a héten nem mert apám cégében kell kisegíteni(egyedül viszem az egészet mert az egész pereputty kint van némtországban az alkatrész nagymeetingen)


ti is hasznalt mubraner alkatreszekkel kereskedtek?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2014 12:23pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 16 2014 07:20pm)
az en hszem utan lett keddnek kikialtva, nekem jo eppen szerda is csak 20:30 korul vegzek keletinel

csak hogy joshi elete konnyebb legyen



ti is hasznalt mubraner alkatreszekkel kereskedtek?


kamion alkatrész
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 16 2014 12:25pm
Quote (cowding @ 16 Sep 2014 20:14)
hozd el őt is vagy tegyétek át más napra
veled is találkoznék már


csak vismajort parodizáltam, nincs gf :c

amúgy komolyra fordítva a szót, szívesen megismernék néhány embert a subról, csak nekem a hétköznap az egy kurva nagy off, főleg hogy nem bp-n lakok
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 12:38pm
Quote (MarcusD @ 16 Sep 2014 19:25)
csak vismajort parodizáltam, nincs gf :c

amúgy komolyra fordítva a szót, szívesen megismernék néhány embert a subról, csak nekem a hétköznap az egy kurva nagy off, főleg hogy nem bp-n lakok


Irok neked kikerot a suliba.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 12:38pm
Quote (MarcusD @ Sep 16 2014 08:25pm)
csak vismajort parodizáltam, nincs gf :c

amúgy komolyra fordítva a szót, szívesen megismernék néhány embert a subról, csak nekem a hétköznap az egy kurva nagy off, főleg hogy nem bp-n lakok


lyl hát jol benéztem
marcika miért nem segitesz magadon és nem trollkodsz meg :c
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 16 2014 12:56pm
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 18:07)
Limit Szept 23. (kedd) este 6 korultol ?

mancsokat fel akinek jo!


mancs fent
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121379Next
Add Reply New Topic New Poll