d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Leg
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 17 2014 03:06am
Quote (TuskesVanek @ Sep 17 2014 08:36am)
azért az kemény lenne, ha megnyernéd az ötöst és másnap becsapódna a meteor :D


amúgy tuti addigra leszek rákos a sok colától mire lenne pénzem élni ahogy szeretnék
nehogy jó legyen bármi is
based világ, szemét világ
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 17 2014 03:11am
eleg egyertelmu a szavazas allasa.
inb4 idehivtunk embereket, hoyg szavazzanak tuskesfaszra
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 17 2014 03:16am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 17 2014 10:11am)
eleg egyertelmu a szavazas allasa.
inb4 idehivtunk embereket, hoyg szavazzanak tuskesfaszra


vixes hogy ricsardka azert tudja tartani a tempot vanekkel, ugy hogy vaneket ennyire utalja mindenki ))))))
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 17 2014 03:21am
szerintem fahri
no offense
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 17 2014 03:46am
Tevetava
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 17 2014 03:48am
Quote (RRC @ Sep 17 2014 11:46am)
Tevetava


Quote (RRC @ Sep 17 2014 10:01am)
Tevetava


Quote (RRC @ Sep 16 2014 05:25pm)
teveröfi


Quote (RRC @ Sep 16 2014 04:37pm)
tevetava


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71424558&f=129
gyere ide inkabb)
peter)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 17 2014 04:20am
cp hogy verheti a faszat, hogy meg nem kapott szavazatot))
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 04:46am
rawen még mindig második
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 17 2014 04:50am
Quote (TuskesVanek @ 17 Sep 2014 11:46)
rawen még mindig második


röhögök amúgy hogy mindig bumpolod azt hogy téged kb 4× annyira utál mindenki mint bárki mást :thumbsup:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 04:52am
Quote (NerfHydraDPS @ Sep 17 2014 11:50am)
röhögök amúgy hogy mindig bumpolod azt hogy téged kb 4× annyira utál mindenki mint bárki mást  :thumbsup:


herpty-derpty derp

eddig kb. semmi értelme nem volt a postjaidnak, úgy látom neked ez egy nagy kiugrási lehetőség, hogy a többiekkel együt utálsz

standard asslick/10

biszku béla
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll