d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Magadról Selfie-t
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 9 2014 03:41pm
Quote (ScorpionLord @ Sep 9 2014 10:34pm)
Mielött hiszti lenne belőle, Hadikultúrális fesztivál volt Tapolcán és ezek nem a mi tankjaink. ;)



Sokat pörögsz ezen a dolgon nem? Nehogy tényleg rögeszme legyen belőle.


az akkora faszság volt, szerintem amíg élek nem felejtem el
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Sep 9 2014 03:55pm
Quote (TrollBoss @ 9 Sep 2014 22:41)
az akkora faszság volt, szerintem amíg élek nem felejtem el


Erősen csak nézőpont kérdése, hogy kinek faszság és kinek nem.
De asszem ezt kifejtettem abban a topicban.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 9 2014 03:56pm
ne itt flameljetek már basszameg
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 9 2014 04:02pm
Quote (RRC @ Sep 9 2014 10:56pm)
ne itt flameljetek már basszameg


nincs itt flame

inkább igyál egy nagyot orgrimmarban
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 9 2014 04:25pm
Quote (TrollBoss @ 10 Sep 2014 00:02)
nincs itt flame

inkább igyál egy nagyot orgrimmarban


röhögök itt is
mi van a subbal, újra tudok nevetni
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 9 2014 04:50pm
Quote (tevetava @ Sep 9 2014 10:25pm)
röhögök itt is
mi van a subbal, újra tudok nevetni


XD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 9 2014 04:59pm
Quote (Rawen @ 8 Sep 2014 20:49)
enjoy your leaked nudes


rohogok
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll