d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2014 12:58pm
Quote (josheide @ 6 Sep 2014 20:53)
aha


akkor kb 6 percre laksz tőlem :D
minden nap mellette megyek el
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 6 2014 01:13pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 5 2014 10:36pm)
geci, megse tom szamolni hanyszor voltam patriknal, de ha nem mondod meg most se tunik fel az a nagymagyarorszag terkep :DDDDDDDDD


titokban kell hirdetni az igét

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 6 2014 01:16pm
Quote (cowding @ 6 Sep 2014 20:13)
titokban kell hirdetni az igét


szebb jövőt testvérem
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 6 2014 01:56pm




Az íróasztal csak októberben jön meg.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 6 2014 03:55pm
Quote (ace07 @ Sep 6 2014 09:56pm)
http://i.imgur.com/V1ftFyj.jpg

http://i.imgur.com/FDl9ZMI.jpg

Az íróasztal csak októberben jön meg.


ez jutott eszembe elsőre

Member
Posts: 50
Joined: Sep 5 2014
Gold: 1.00
Sep 6 2014 05:33pm
Quote (Smat @ Sep 5 2014 11:38pm)
Hajlektalan vagyok.


Máris elvertétek a hitelt? XDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 7 2014 02:33am
Quote (Ghostmasterq @ 6 Sep 2014 19:57)
Hol a Magyarország zászló?


Meg nem sikerult felragasztanom, keves tackitet hoztam hozza :D
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 7 2014 05:43pm
holnap postolok
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 8 2014 07:02pm
flessel


és flesselés nélkül


plusz ledhalu



azt senki ne nézze hogy a mélyládára egy krém van rákötözve

amúgy ekkora kb. az egész szoba
ahonnan a képet csináltam csak beépített szekrény van mögöttem

This post was edited by TouchCow on Sep 8 2014 07:18pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll