Quote (SummertimeClothes @ 13 Aug 2014 19:31)
ma delutan ittam egy sort
elotte 2 turorudit meg 4 szelet lapkasajtot ettem
bebasztam mint a colop
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 13 Aug 2014 09:18)
tegnap 1l+ bor, 1 sör, rég nem ittam ennyit, szarul is vagyok, sad lyfe
én tegnap ezt 1 csomag túró, 2-3 paprika és egy fehérjeshake után ittam
