d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Jo Sci-fi Filmeket
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 7 2014 03:16pm
Quote (bajcli @ 7 Aug 2014 21:04)
0/2


lel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2014 03:19pm
Quote (bajcli @ 7 Aug 2014 21:04)
0/2


az se rossz aki 2/0nak irja
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 7 2014 04:25pm
Quote (sylke @ Aug 7 2014 11:19pm)
az se rossz aki 2/0nak irja


milyen volt a film?

10/8

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 04:27pm
Quote (Saenchai @ Aug 7 2014 11:25pm)
milyen volt a film?

10/8


Mondjuk ezt a vergodest kajak nem ertem
Most ha azt mondom, hogy 8at ertem el a 10bol az ugyanannyira helyes mintha azt mondanam hogy 10bol elertem 8at nem?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2014 04:29pm
Quote (Vismajor @ 8 Aug 2014 00:27)
Mondjuk ezt a vergodest kajak nem ertem
Most ha azt mondom, hogy 8at ertem el a 10bol az ugyanannyira helyes mintha azt mondanam hogy 10bol elertem 8at nem?


én nem csodálkozom hogy nem érted
(:
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 7 2014 05:03pm
Quote (Vismajor @ Aug 8 2014 12:27am)
Mondjuk ezt a vergodest kajak nem ertem
Most ha azt mondom, hogy 8at ertem el a 10bol az ugyanannyira helyes mintha azt mondanam hogy 10bol elertem 8at nem?


Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 7 2014 05:03pm
Quote (Saenchai @ Aug 7 2014 11:03pm)
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/806/901/fdb.png


ez de jó sorozat volt amúgy
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 7 2014 05:04pm
Quote (bajcli @ Aug 7 2014 08:04pm)
0/2


:D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 7 2014 05:14pm
Quote (Vismajor @ Aug 7 2014 10:27pm)
Mondjuk ezt a vergodest kajak nem ertem
Most ha azt mondom, hogy 8at ertem el a 10bol az ugyanannyira helyes mintha azt mondanam hogy 10bol elertem 8at nem?


10/8 tiz nyolcad az 125%


mondjuk fakockákból elég nehéz kirakni XG:SE:yxd-gfxE_.sűŰÁÉ35rláőw5p25

This post was edited by Senee on Aug 7 2014 05:15pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 7 2014 05:18pm
Quote (Senee @ Aug 8 2014 01:14am)
10/8 tiz nyolcad az 125%


mondjuk fakockákból elég nehéz kirakni XG:SE:yxd-gfxE_.sűŰÁÉ35rláőw5p25


HÁT JA MER AZT PAKOLHATOD AKÁRHOGY
Go Back To Magyar Topic List
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll