d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Senee Progress > Na Elkezdtem Gyurni
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 5 2014 05:56pm
Quote (RRC @ 3 Aug 2014 23:04)
lestat, a fitness gurut hallották


rohogok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 1 2014 07:17am
Quote (Senee @ 5 Aug 2014 12:16)
mindenképp jön a havi 1 post
minden hónap elsején


mert azért nem akarom feladni, csak most ez ilyen excuse, hogy miért nem lesz változás 1 honap alatt
:XDXD:XD
mondjuk amugyse sok lenne imo egy honap alatt mit lehet elérni semmit


bump
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2014 07:22am
Quote (fahrii @ Sep 1 2014 01:17pm)
bump


reméltem elfelejtödik :XD
hazemegyek csinalok egyet

sajnos szabin voltam az utolso héten és bár edzegettem is de elég sokat ettem ittam
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 1 2014 07:23am
Quote (Senee @ 1 Sep 2014 15:22)
reméltem elfelejtödik :XD
hazemegyek csinalok egyet

sajnos szabin voltam az utolso héten és bár edzegettem is de elég sokat ettem ittam


feszitőset csinálj már
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 1 2014 07:46am
Quote (Senee @ 1 Sep 2014 14:22)
reméltem elfelejtödik :XD
hazemegyek csinalok egyet

sajnos szabin voltam az utolso héten és bár edzegettem is de elég sokat ettem ittam


mindenképp csinálj egy most muscular pózt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2014 05:11pm
:XD



milyen jokepu lennek ha lefogynek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 1 2014 05:11pm
Quote (Senee @ 2 Sep 2014 01:11)
:XD

http://3.ii.gl/ZfI-gbw6.png

milyen jokepu lennek ha lefogynek


te nem fogytál, hanem híztál bazmeg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2014 05:12pm
Quote (tevetava @ Sep 1 2014 11:11pm)
te nem fogytál, hanem híztál bazmeg


jo de mert a mult heten vegig szabin voltam es kolaztam pizzaztam chipseztem

hát csak kétszer vagyok ilyen hosszu ideig egyhuzamba itthon egesz evben muszaj volt kielvezzem
sajnos pont mostanra esett dehat majd a kov honap jobb lesz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 1 2014 05:14pm
Quote (Senee @ 2 Sep 2014 01:12)
jo de mert a mult heten vegig szabin voltam es kolaztam pizzaztam chipseztem

hát csak kétszer vagyok ilyen hosszu ideig egyhuzamba itthon egesz evben muszaj volt kielvezzem
sajnos pont mostanra esett dehat majd a kov honap jobb lesz


hajrá, én szurkolok neked
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 1 2014 05:21pm
Quote (Senee @ 2 Sep 2014 01:11)
:XD

http://3.ii.gl/ZfI-gbw6.png

milyen jokepu lennek ha lefogynek


látom alsógatyát nem cseréltél
Go Back To Magyar Topic List
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll