Quote (tevetava @ Sep 1 2014 11:11pm)
te nem fogytál, hanem híztál bazmeg
jo de mert a mult heten vegig szabin voltam es kolaztam pizzaztam chipseztem
hát csak kétszer vagyok ilyen hosszu ideig egyhuzamba itthon egesz evben muszaj volt kielvezzem
sajnos pont mostanra esett dehat majd a kov honap jobb lesz