d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óra > Milyen Van Illetve Milyet Szeretnél
Prev191011121319Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 08:52am
Quote (RRC @ Aug 5 2014 03:50pm)
honnan lehet tudni, hogy egy óra hamis amúgy? ránézésre gondolom, nem átnézed alaposan

pl. valakinek látod a kezén


sehonnan, 100%os külső replikát csinálnak. a belső az ami más + az arany nem arany
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 08:53am
Quote (Senee @ Aug 5 2014 02:50pm)
el nem bírom képzelni btw mi a faszért vesz valaki több millió forintért egy kibaszott órát


Quote (Senee @ Aug 5 2014 02:52pm)
hát ha amúgy egy csöves a gyerek akkor biztos hamis a rolexe


kb csak ilyen agyjátszás ez a milliós óra téma
másra nem való csak verni a nyálat

This post was edited by Senee on Aug 5 2014 08:53am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 5 2014 08:53am
Quote (RRC @ 5 Aug 2014 15:50)
honnan lehet tudni, hogy egy óra hamis amúgy? ránézésre gondolom, nem átnézed alaposan

pl. valakinek látod a kezén


Egy orarol amugy tenyleg nehez megmondani
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 5 2014 08:53am
Quote (anyd @ 5 Aug 2014 16:52)
sehonnan, 100%os külső replikát csinálnak. a belső az ami más + az arany nem arany


+ néhány helyen nincsen feltüntetve a márkanév meg a sorozatszám is teljesen más
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 08:54am
Quote (Namechange @ Aug 5 2014 03:53pm)
+ néhány helyen nincsen feltüntetve a márkanév meg a sorozatszám is teljesen más


én is gondolkoztam a topic elején lévő órának a replikáján, de úgy döntöttem gáz egy 2.2 milliós órát hordani :S
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 5 2014 08:55am
Quote (anyd @ 5 Aug 2014 16:54)
én is gondolkoztam a topic elején lévő órának a replikáján, de úgy döntöttem gáz egy 2.2 milliós órát hordani :S


gondolom a jobb replikák is 50k körül mozognak ha rolexról beszélünk
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 5 2014 08:55am
Quote (anyd @ 5 Aug 2014 16:54)
én is gondolkoztam a topic elején lévő órának a replikáján, de úgy döntöttem gáz egy 2.2 milliós órát hordani :S


A legtöbb ember úgysem ért hozzá
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 08:56am
Quote (RRC @ Aug 5 2014 03:55pm)
gondolom a jobb replikák is 50k körül mozognak ha rolexról beszélünk


a jobb replikák 400-800 dolcsi körül mozognak, bár nekem sikerült találnom egy csávot aki 15ért árult egyet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 5 2014 08:58am
Quote (RRC @ Aug 5 2014 03:50pm)
honnan lehet tudni, hogy egy óra hamis amúgy? ránézésre gondolom, nem átnézed alaposan

pl. valakinek látod a kezén


Most ez lehet hulyen fog hangzani, de szerintem az osszes tobbi cuccarol.
Ha a tobbi cucca is indokolatlanul draga es markas, akkor nem fog kamu orat venni, mert annal sznobabb, de ha a tobbi ruhaja olcso akkor biztos kamu az ora.

Apam is hordott egy kamu breitlinget egy idoben, aztan az uzleti targyalasoknal meg is dicsertek neki, csak azert ert magas pozicioban dolgozik, meg relative draga ruhai vannak, kozben elegge gyenge szar replika volt, es ilyen szinten illene kiszurni :DDD

Szoval meg ez sem a legjobb tipp, de kulsore tenlyeg relative nehez megmondani, akarcsak egy napszemuvegnel.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 09:00am
Quote (jarabekg @ Aug 5 2014 03:58pm)
Most ez lehet hulyen fog hangzani, de szerintem az osszes tobbi cuccarol.
Ha a tobbi cucca is indokolatlanul draga es markas, akkor nem fog kamu orat venni, mert annal sznobabb, de ha a tobbi ruhaja olcso akkor biztos kamu az ora.

Apam is hordott egy kamu breitlinget egy idoben, aztan az uzleti targyalasoknal meg is dicsertek neki, csak azert ert magas pozicioban dolgozik, meg relative draga ruhai vannak, kozben elegge gyenge szar replika volt, es ilyen szinten illene kiszurni :DDD

Szoval meg ez sem a legjobb tipp, de kulsore tenlyeg relative nehez megmondani, akarcsak egy napszemuvegnel.


kurvára vásárolnak replikát azok is akik kőgazdagok, mert van ETA szerkezetes replika mondjuk 1 milláért egy 3 millás óráról. valahol olvastam vagy láttam videóban hogy a csávó ilyenekkel kereskedik és van rá kereslet bőven.
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121319Next
Add Reply New Topic New Poll