Quote (Vismajor @ 23 Oct 2014 14:51)
De ide jön a nyomorék mérnökisten fejével, hogy SZOKÁSOS VISMAJOR STÍLUS ÉRTED XDXD amikor a kutya sem szólt hozzá, nem is neki szólt
ez meg tiszta jarabeg stílus
Majd ha neki idiótázok majd sírhat mint az anyja születésekor, de amúgy mit szól be
egyébként az idiótázás amúgyis oli védjegy, szal még fail si
Igen, tiszta jarabekg vagyok. Ha nem lenne más színű a nevünk, akkor meg sem tudnám mondani, hogy melyiket írtam én és melyiket ő.
De a tiedet messziről felismerni, hozza a színvonalat.