d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev191011121334Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2014 04:30pm
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 14 2014 04:33pm



This post was edited by bamboo on Jul 14 2014 04:34pm
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 14 2014 04:33pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 14 2014 04:33pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 14 2014 04:33pm
Quote (Nerz8 @ 14 Jul 2014 23:21)
gyerekkorom játéka

http://img.gamefaqs.net/screens/4/1/3/gfs_50436_2_1.jpg


akartam mondani h mernincs rayman
meg spyro



meg nfs3



meg OFC CNC:RA



Quote (Nerz8 @ 14 Jul 2014 23:30)
http://www.mobygames.com/images/shots/l/37087-star-wars-jedi-knight-ii-jedi-outcast-collector-s-edition-windows.jpg


!!!

This post was edited by Moonflow on Jul 14 2014 04:35pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 14 2014 04:37pm
Quote (Rawen @ Jul 15 2014 12:29am)
http://img.gamefaqs.net/screens/0/d/f/gfs_22932_2_1.jpg


Ez se volt rossz :wub:
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 04:40pm
Quote (Saenchai @ 15 Jul 2014 00:33)
http://thegamefanatics.com/wp-content/uploads/2012/12/Duke.jpg


lehetett penzt adni a sztriptiztancosnoknek
meg volt egy alien aki epp szart a wcn mikor ranyitottad az ajtot
fun times
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 04:56pm
volt egy ilyen 2d jatek amivel jaccottam, kisgyerekkel mesz akinek van ilyen sisakja meg lezerpisztolya, meg van egy urhajoja is de azt nem vezeted csak igy mesz a foldon es szornyeket olsz, nem tudja vki?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2014 04:58pm
Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 23:56)
volt egy ilyen 2d jatek amivel jaccottam, kisgyerekkel mesz akinek van ilyen sisakja meg lezerpisztolya, meg van egy urhajoja is de azt nem vezeted csak igy mesz a foldon es szornyeket olsz, nem tudja vki?


commander keen?

Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 04:59pm
Quote (Nerz8 @ 15 Jul 2014 00:58)
commander keen?

http://www.bubblews.com/assets/images/news/1819439732_1383692123.png


jaja, dem feels
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121334Next
Add Reply New Topic New Poll