d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev191011121322Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 4 2014 03:26am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 4 2014 10:08am)
pedig nem jellenzo, szerintem meg sosem oltem meg senkit almomban, foleg nem ok nelkul egy vedtelen not


nem az ö9lés miatt hanem viking
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 4 2014 04:00am
Quote (Sajage @ Jul 3 2014 11:27pm)
Ilyet én is gyakran átélek, általában amikor realizálom, hogy egy álomban vagyok, akkor érzek egy ilyen éles fájdalmat (ami inkább hasonlít agyfájáshoz, mint fejfájáshoz, ha ennek van értelme) + kiráz a hideg, és visszakerülök az ágyamba.
Ezért nekem nem is megy az álomirányítás, mert ha egyszer rájövök, hogy álmodok, rögtön jön amit előbb írtam.
Te vagy az első, akiről tudok, hogy valami hasonlót tapaszalt. :D


Y ez az "agyban levo fajdalom" jo szo ra :D
Ezt az agyban vagy ebren de nem tudsz mozogni dolgot kulon elo lehet idezni, sleep paralysis, annyi a lenyege h sotet szobaban 20-30 percig nyitott szemmel vagy de kozben probalsz lemenni alfaba, mintha aludnal
De eleg durva dolgokat lehet flesselni kozben meg para az egesz, panikrohamot lehet kapni stb szoval annyira nem ajanlatos

Almotiranyitani meg meg kell "tanulni", en is 1 honapig csinaltam a gyakorlatokat+naplot es utana ilyen 1/5 ben sikerult osszehozni valamit, szoval akit erdekel tenyleg foglalkoznia kell vele

E/ meg azt megjegyeznem, hogy amikor sikerult tudataban lennem hogy almodok, es kedvem szerint csinaltam dolgokat, utana masnap szinte olyan faradt voltam, mintha irl csinaltam bolna oket (-nem pihente ki magat az agyam) ugyhogy ez neha zavaro meg szar tud lenni (ezert hagytam abba kb)

This post was edited by cowding on Jul 4 2014 04:02am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 4 2014 04:18am
a jsps balatonnal kapcsolatos álmom volt de nem emlekszek mar semmire
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 4 2014 04:40am
Egyik facebookos ismerosommel duktam, akivel anno egyutt aludtam de nem volt semmi, eleg jo volt(marmint az alom)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 4 2014 06:50am
egyik csajjal álmodtam akivel nemjött össze és azóta is fáj a lelkemnek, eléggé érzések tengerében úsztam.

az volt hogy valami szülinapja volt a csajnak és valamiért elkezdett így ribanckodni aztán az lett a vége hogy GORE-val (aki ugye már nincs itt de sokan ismerik) befeküdt valami ágyba és már majdnem elkezdtek dugni hallottam a hangokat, de aztán besétáltam a szobába és felkapcsoltam a villanyt mert ott volt valami spagettim amit megakartam enni, és így félbehagyták és végül nem dugtak lel. de a csaj már meztelen volt láttam a melleit etc, aztán meg onnantól azt álmodtam hogy a csajt mindenki megkúrja meg hogy goreval facebookon enyelegnek meg fasztudja, elég érdekes volt


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 4 2014 06:57am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Jul 2014 14:50)
egyik csajjal álmodtam akivel nemjött össze és azóta is fáj a lelkemnek, eléggé érzések tengerében úsztam.

az volt hogy valami szülinapja volt a csajnak és valamiért elkezdett így ribanckodni aztán az lett a vége hogy GORE-val (aki ugye már nincs itt de sokan ismerik) befeküdt valami ágyba és már majdnem elkezdtek dugni hallottam a hangokat, de aztán besétáltam a szobába és felkapcsoltam a villanyt mert ott volt valami spagettim amit megakartam enni, és így félbehagyták és végül nem dugtak lel. de a csaj már meztelen volt láttam a melleit etc, aztán meg onnantól azt álmodtam hogy a csajt mindenki megkúrja meg hogy goreval facebookon enyelegnek meg fasztudja, elég érdekes volt


kosz fuxy
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 4 2014 06:59am
Quote (GoreKnight9 @ Jul 4 2014 01:57pm)
kosz fuxy


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=32860549&f=129&o=140
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 4 2014 07:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Jul 2014 14:59)


Ubazdmeg ez de old, azokat a postokat kizart, hogy en irtam...
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 4 2014 07:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Jul 2014 14:59)


Ki volt Gore? Nem emlékszem, túl rég volt.

/e:

Ja és, hogy ontopik legyek, nem szoktam emlékezni rá, hogy mit álmodtam.

This post was edited by Genthor on Jul 4 2014 07:17am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 4 2014 07:16am
Quote (Baleee @ Jul 4 2014 01:12pm)
Ubazdmeg ez de old, azokat a postokat kizart, hogy en irtam...


ez mindig így van, 3 év mulva azon fogsz kiakadni hogy most miket írtál
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121322Next
Add Reply New Topic New Poll