Quote (anyd @ 23 Jun 2014 20:03)
Létminimumrol voot szo, azert a sielés és auto szerintem a fovarosban "extra" nyilvan a letminimumhoz hozza kel adni azt a plusz koltseget amik atlagos "extrak" mint a nyaralas. Szerintem a letminimumba legyen benne az etkezes egeszseg ruha lakas koltsegek (rezsi mososzer etc)
nem a létminimumról van szó, hanem arról, hogy mennyi a minimum a normális élethez és neked mi a normális élet.