d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi A Minimum?
Prev191011121320Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 23 2014 11:55am
Quote (Saenchai @ Jun 23 2014 05:49pm)
10 000

veszek belőle 5g füvet


http://i.imgur.com/Vjhaa8z.gif


hát igen ha legális lenne és lehetne mindenkinek saját növénye otthon mennyi pénzt spórolnék...
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 23 2014 11:56am
120 a fizetésem ami arra lenne jó, hogy ne haljak éhen és független legyek. De persze nincs saját lakásom, ha azt is szeretnék akkor már 170. A ruházkodás leginkább szülinapi meg karácsonyi ajándékokból van meg, ha azt is számolom akkor 190. Ha a váratlan költségeket is számolom akkor 200. Szeretnék 5 év múlva új kocsit venni, arra havi 30k-t kéne elrakni, meg eljárnék szórakozni az is havi 20k. Szóval a normális élet nálam 250k havonta. Vidéken. Egyedül, gyerek nélkül.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2014 11:57am
Quote (ace07 @ Jun 23 2014 06:53pm)
Nekem 2100 az albi lol


Zürichben (ott laksz gondolom) dragabb, en valami csöves egyszobassal szamoltam.

This post was edited by Karan2_Returned on Jun 23 2014 11:58am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 23 2014 12:03pm
Létminimumrol voot szo, azert a sielés és auto szerintem a fovarosban "extra" nyilvan a letminimumhoz hozza kel adni azt a plusz koltseget amik atlagos "extrak" mint a nyaralas. Szerintem a letminimumba legyen benne az etkezes egeszseg ruha lakas koltsegek (rezsi mososzer etc)
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 23 2014 12:05pm
Quote (Karan2_Returned @ 23 Jun 2014 18:57)
Zürichben (ott laksz gondolom) dragabb, en valami csöves egyszobassal szamoltam.


Kis faluban Zürich mellett, de elég szép, új építésű a lakás.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 12:14pm
Quote (anyd @ 23 Jun 2014 20:03)
Létminimumrol voot szo, azert a sielés és auto szerintem a fovarosban "extra" nyilvan a letminimumhoz hozza kel adni azt a plusz koltseget amik atlagos "extrak"  mint a nyaralas. Szerintem a letminimumba legyen benne az etkezes egeszseg ruha lakas koltsegek (rezsi mososzer etc)


nem a létminimumról van szó, hanem arról, hogy mennyi a minimum a normális élethez és neked mi a normális élet.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2014 12:15pm
Quote (anyd @ 23 Jun 2014 19:03)
Létminimumrol voot szo, azert a sielés és auto szerintem a fovarosban "extra" nyilvan a letminimumhoz hozza kel adni azt a plusz koltseget amik atlagos "extrak"  mint a nyaralas. Szerintem a letminimumba legyen benne az etkezes egeszseg ruha lakas koltsegek (rezsi mososzer etc)


nem konkrétan létminimumról volt szó, direkt írta, hogy fejtsük ki ki mit ért a kategória alatt

slowpoke vagyok sajna

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 23 2014 12:16pm
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 23 2014 12:19pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Jun 2014 20:15)
nem konkrétan létminimumról volt szó, direkt írta, hogy fejtsük ki ki mit ért a kategória alatt

slowpoke vagyok sajna


ja tényleg, akkor a kényelmes nekem is 250k lenne. és akkor már a családalapítást is belekalkulálom és nem egyedüli keresőként.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 12:30pm
ha megnyerném az ötöst (1,65mrd) akkor 30 évig mindennap költhetnék 150 ezret mire elfogyna
na az lenne a normális élet :o)

This post was edited by Senee on Jun 23 2014 12:30pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2014 12:43pm
Quote (Senee @ Jun 23 2014 07:30pm)
ha megnyerném az ötöst (1,65mrd) akkor 30 évig mindennap költhetnék 150 ezret mire elfogyna
na az lenne a normális élet :o)


Vagy befektethetned es el se fogyna.
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121320Next
Add Reply New Topic New Poll