d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev191011121319Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 18 2014 04:35am
Quote (Rawen @ Jun 18 2014 11:14am)
ehhez nem kell semmi csak ne írj nekik vissza
azt sem tudom megmondani mikor volt utoljára olyan postom, amelyikben reagáltam volna bármelyik postjukra, azon kívűl, hogy néha leírom, hogy ne írjatok nekik vissza


Latszik japansagok topicban is hogy folyamatosan beprobalkoznak, sosem kapnak valaszt, azt egy honapig el is tünnek.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:41am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Jun 2014 12:35)
Latszik japansagok topicban is hogy folyamatosan beprobalkoznak, sosem kapnak valaszt, azt egy honapig el is tünnek.


ennyi
igazából attól kap mindenki rákot, hogy képtelenek vagytok átugrani a postjaikat és irkáltok nekik, aki nem nyomorult a subról az már régóta nem válaszolgat nekik

This post was edited by tevetava on Jun 18 2014 04:41am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 18 2014 04:42am
Quote (tevetava @ Jun 18 2014 11:41am)
ennyi
igazából attól kap mindenki rákot, hogy képtelenek vagytok átugrani a postjaikat és irkáltok nekik, aki nem nyomorult a subról az már régóta nem válaszolgat nekik


ha esetleg te nem valaszolgatsz nekik, meg ne vedd ugy hogy befutottal!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:43am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 18 2014 10:35am)
Latszik japansagok topicban is hogy folyamatosan beprobalkoznak, sosem kapnak valaszt, azt egy honapig el is tünnek.


abban a topicban akkora a rák mennyiség, hogy még ők sem bírják, lol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:45am
Quote (xGurke @ 18 Jun 2014 12:43)
abban a topicban akkora a rák mennyiség, hogy még ők sem bírják, lol


ice burn
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 04:45am
Quote (tevetava @ Jun 18 2014 11:41am)
ennyi
igazából attól kap mindenki rákot, hogy képtelenek vagytok átugrani a postjaikat és irkáltok nekik, aki nem nyomorult a subról az már régóta nem válaszolgat nekik


nemhiszem hogy nyomorultság vagy nem nyomorultság kérdése lenne, de azért a k***a a***d

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 18 2014 04:45am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 12:45)
nemhiszem hogy nyomorultság, nem nyomorultság kérdése lenne, de azért a k***a a***d


>kicsillagozni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 18 2014 04:47am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 12:45)
nemhiszem hogy nyomorultság vagy nem nyomorultság kérdése lenne, de azért a k***a a***d


anarkin spotted
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:48am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 12:45)
nemhiszem hogy nyomorultság vagy nem nyomorultság kérdése lenne, de azért a k***a a***d


ment a report ofc, tudjuk mi van a csillagok mögött
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 04:48am
Quote (Rawen @ Jun 18 2014 11:46am)
>kicsillagozni


>50%on lenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121319Next
Closed New Topic New Poll