Quote (Rawen @ Jun 18 2014 11:14am)
ehhez nem kell semmi csak ne írj nekik vissza
azt sem tudom megmondani mikor volt utoljára olyan postom, amelyikben reagáltam volna bármelyik postjukra, azon kívűl, hogy néha leírom, hogy ne írjatok nekik vissza
Latszik japansagok topicban is hogy folyamatosan beprobalkoznak, sosem kapnak valaszt, azt egy honapig el is tünnek.