Quote (Senee @ 16 Jun 2014 23:07)
de egesz eleteben?! minek
feltalal vmit 35-40 éves korára azt kész, tett jót az emberiségért, van pénze.. miért nem él utána már úgy ahogy szeretne, foglalkozik magával
minek akar mégtöbbet meg mégtöbbet
hova a faszba felhalmozni annyi rengeteg zsozsettát, hogy még az üküküküküküküük unokádnak is jusson?!
vagy igy nem tud kiszakadni a munkából hogy még ott a fejébe hogy ezt lehetne azt lehetne és már tényleg érdekli
de akkor meg minek halmozza a pénzt ha az igazából meg nem is érdekli csak a kutatás meg a fejlesztés
adja annak aki csak élni szeretne és amugy is retardált mint én ahhoz hogy nagyot alkosson
vagy ha nem nekem mert kár belém a levegő is akkor meg a csököt nyomornegyedek gyerekeinek oktatására vagy idk
minek halmozzák egyesek a milliárd dollárokat
értem én h befektetés de joval többjük van már annál mint amennyi kell visszaforgatni, hogy tovább dolgozhassanak
addig örüljünk, amíg vannak olyan emberek, akik inkább úgy gazdagodnak meg, hogy közben segítenek, és nem a tengerparti villákat gyűjtik

egyébként néha én is úgy vagyok vele, hogy bassza meg mindenki aki gazdagabb.. a mi életünket eléggé megkeserítik az anyagiak, de ha talán nekünk is annyi jutott volna a zsetonból, akkor nekünk se az lenne az életcélunk, hogy punnyadjunk a luxusban, amíg meg nem döglünk