d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev191011121327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 16 2014 04:16pm
Quote (Senee @ 16 Jun 2014 23:07)
de egesz eleteben?! minek
feltalal vmit 35-40 éves korára azt kész, tett jót az emberiségért, van pénze.. miért nem él utána már úgy ahogy szeretne, foglalkozik magával
minek akar mégtöbbet meg mégtöbbet
hova a faszba felhalmozni annyi rengeteg zsozsettát, hogy még az üküküküküküküük unokádnak is jusson?!

vagy igy nem tud kiszakadni a munkából hogy még ott a fejébe hogy ezt lehetne azt lehetne és már tényleg érdekli
de akkor meg minek halmozza a pénzt ha az igazából meg nem is érdekli csak a kutatás meg a fejlesztés
adja annak aki csak élni szeretne és amugy is retardált mint én ahhoz hogy nagyot alkosson
vagy ha nem nekem mert kár belém a levegő is akkor meg a csököt nyomornegyedek gyerekeinek oktatására vagy idk
minek halmozzák egyesek a milliárd dollárokat

értem én h befektetés de joval többjük van már annál mint amennyi kell visszaforgatni, hogy tovább dolgozhassanak


addig örüljünk, amíg vannak olyan emberek, akik inkább úgy gazdagodnak meg, hogy közben segítenek, és nem a tengerparti villákat gyűjtik :D
egyébként néha én is úgy vagyok vele, hogy bassza meg mindenki aki gazdagabb.. a mi életünket eléggé megkeserítik az anyagiak, de ha talán nekünk is annyi jutott volna a zsetonból, akkor nekünk se az lenne az életcélunk, hogy punnyadjunk a luxusban, amíg meg nem döglünk
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 04:16pm
Quote (Senee @ Jun 17 2014 12:15am)
jo hat ja

én mondjuk nem tudom megérteni mi élvezet van az utazásban
voltunk spanyolorszagban azt ott is ott a sok csöves, árusok várják, hogy huzkodhassák le a sok hülye szalmakalapos turistát
meg bementünk vmi kápolnába amibe be van épitve 500kg arany (amit amerikabol hordtak annak idejen) azt a sok huje csodalkozik meg hu de jo de arrol nem szol senki hányan döglöttek bele, hogy jézuskrisztusnak ilyen csillivilli kis oltára legyen
képmutato kereszténység
képmutato emberiség


és én örülök is h nem nagyok az igényeim mert igy talan esely van egy boldog eletre csak a 200k/ho fizetest kell elerni


Par honapja meg ilyen 120k/hot mondtal
Hogy neked az a max
Nagyon nonek az igenyeid szena xd
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 16 2014 04:17pm
Quote (Senee @ 16 Jun 2014 23:07)
de egesz eleteben?! minek
feltalal vmit 35-40 éves korára azt kész, tett jót az emberiségért, van pénze.. miért nem él utána már úgy ahogy szeretne, foglalkozik magával
minek akar mégtöbbet meg mégtöbbet
hova a faszba felhalmozni annyi rengeteg zsozsettát, hogy még az üküküküküküküük unokádnak is jusson?!

vagy igy nem tud kiszakadni a munkából hogy még ott a fejébe hogy ezt lehetne azt lehetne és már tényleg érdekli
de akkor meg minek halmozza a pénzt ha az igazából meg nem is érdekli csak a kutatás meg a fejlesztés
adja annak aki csak élni szeretne és amugy is retardált mint én ahhoz hogy nagyot alkosson
vagy ha nem nekem mert kár belém a levegő is akkor meg a csököt nyomornegyedek gyerekeinek oktatására vagy idk
minek halmozzák egyesek a milliárd dollárokat

értem én h befektetés de joval többjük van már annál mint amennyi kell visszaforgatni, hogy tovább dolgozhassanak


képzeld fel is szoktak ajánlani x összeget alapítványoknak/rászorulóknak csak ott azokhoz folyik a lóvé akiknek TÉNYLEG kell nem az ilyen patkányoknak mint te :thumbsup:

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 04:19pm
Quote (Senee @ Jun 16 2014 10:15pm)
jo hat ja

én mondjuk nem tudom megérteni mi élvezet van az utazásban
voltunk spanyolorszagban azt ott is ott a sok csöves, árusok várják, hogy huzkodhassák le a sok hülye szalmakalapos turistát
meg bementünk vmi kápolnába amibe be van épitve 500kg arany (amit amerikabol hordtak annak idejen) azt a sok huje csodalkozik meg hu de jo de arrol nem szol senki hányan döglöttek bele, hogy jézuskrisztusnak ilyen csillivilli kis oltára legyen
képmutato kereszténység
képmutato emberiség


és én örülök is h nem nagyok az igényeim mert igy talan esely van egy boldog eletre csak a 200k/ho fizetest kell elerni


ilyenkor belegondolok hogy 2-3 éven belül fél milla fölött fogok keresni, amíg te koplalsz, hogy fizethesd a wowodat
feels good man
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 04:19pm
jo hat mondjuk akkor lehetne ugy , hogy a blizzardosok nem adják fel a munkát
meg a coca colasok
meg a pizzafutárok

azt kész
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 04:20pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 16 2014 11:17pm)
képzeld fel is szoktak ajánlani x összeget alapítványoknak/rászorulóknak csak ott azokhoz folyik a lóvé akiknek TÉNYLEG kell nem az ilyen patkányoknak mint te  :thumbsup:


valamiért röhögök ezen a poston, a vége tetszik a humorérzékemnek a patkány jelzővel meg a thumbsup smileval
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 04:20pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 10:20pm)
valamiért röhögök ezen a poston, a vége tetszik a humorérzékemnek a patkány jelzővel meg a thumbsup smileval


tud ez a gyerek ha akar
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 04:21pm
Vicces h az emberek meg mindig komolyan veszik szenat :)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 04:21pm
Quote (Senee @ Jun 16 2014 11:19pm)
jo hat mondjuk akkor lehetne ugy , hogy a blizzardosok nem adják fel a munkát
meg a coca colasok
meg a pizzafutárok

azt kész


te csak azt szeretnéd, hogy neked ne kelljen dolgozni
sőt igazából mindenki csak azért dolgozzon, hogy neked jó legyen

hihetetlen milyen önző ember vagy
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 04:21pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 16 2014 10:17pm)
képzeld fel is szoktak ajánlani x összeget alapítványoknak/rászorulóknak csak ott azokhoz folyik a lóvé akiknek TÉNYLEG kell nem az ilyen patkányoknak mint te  :thumbsup:


mondjuk ezek az alapítványos dolgok nagy része biztos kamu, csak azért teszik fel hírnek hogy jó színben tűnjenek fel, aztán max a 10%-át adják oda a bejött összegnek
médiafogás/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121327Next
Add Reply New Topic New Poll