d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Komolyan > Törölték
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 10:43am
Quote (Vismajor @ Jun 16 2014 05:40pm)
Nem ertem mi a kunbseg
Vagy szerinted ha mindig beszologatsz mint egy kibaszott teenager akkor majd megvaltozok a kedvedert vagy mi?
En is megmondtam nyiltan h a kibaszottul harsogo ostobasagod es az emelle tarsulo gogos kibaszotz idegesito megse reagalok minden posztodra hogy NYOMOREK JARA xxxdxd csak siman leszarlak
Most is csak azert valaszolgatok mert nincs dolgom es telon nincs pb ezert latom mit bogsz ossze vissza


nekem jol esik itt levezetni a feszultseget
de igazabol eddig senki sem szolt hozzad, jo hogy visszairok ha hulyeseget beugatsz lel
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 16 2014 11:20am
en vergodom
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll