Quote (Vismajor @ Jun 16 2014 05:40pm)
Nem ertem mi a kunbseg
Vagy szerinted ha mindig beszologatsz mint egy kibaszott teenager akkor majd megvaltozok a kedvedert vagy mi?
En is megmondtam nyiltan h a kibaszottul harsogo ostobasagod es az emelle tarsulo gogos kibaszotz idegesito megse reagalok minden posztodra hogy NYOMOREK JARA xxxdxd csak siman leszarlak
Most is csak azert valaszolgatok mert nincs dolgom es telon nincs pb ezert latom mit bogsz ossze vissza
nekem jol esik itt levezetni a feszultseget
de igazabol eddig senki sem szolt hozzad, jo hogy visszairok ha hulyeseget beugatsz lel