d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev191011121392Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 12 2014 09:13am
én csak akkor megyek, ha ott lesz kajnista.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 12 2014 09:14am
Quote (Nerz8 @ 12 Jun 2014 17:13)
én csak akkor megyek, ha ott lesz kajnista.


csucsyt se hagyjuk ki
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 09:16am
ha gurke megy én nem megyek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 09:16am
ha jönnek heterok akkor én nem megyek
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 12 2014 09:17am
ha jonnek waifuval rendelkezo egyedek en nem megyek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 12 2014 09:19am
Ha jonnek a pok akkor azmodan?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 12 2014 09:21am
Quote (Fej @ Jun 12 2014 05:12pm)
ha patrik megy en nem megyek


:'( pedig veled reg ota szivni akarok

Quote (sylke @ Jun 12 2014 05:08pm)
ha senki nem megy akkor megyek


Kene talalkozni :c
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 12 2014 09:22am
ha nerz jön javával nem megyek, ha java nélkül akkor megyek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 09:22am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Jun 2014 17:22)
ha nerz jön javával nem megyek, ha java nélkül akkor megyek


remélem hoz magával 10 tonna papírt amire ki lesz nyomtatva a contentje
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 09:23am
ha vanek vagy senee megy akkor megyek én is
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121392Next
Add Reply New Topic New Poll