Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:40pm)
whiteknight vagyok, sylke is megmondta.
Sok alkalmazkodni keptelen ember kozott akad neha egy-egy igazan erdekes, akik siman tagjaiva valhatnak a kozossegnek ha nem ugrik rajuk mindenki es kuldik el az anyjaba ahogy elkezd ide irogatni.
Ertheto modon megvan a legtobb forumozoban az ujakkal szembeni negativ mentalitas, de ha mindenkit eluldozunk akkor ki fog halni idovel a sub.
Nem, de nagyon elvezlek piszkalni. Meg Vist is.
alapvetően az a baj, hogy ide csak egyféleképpen lehet beilleszkedni: beállsz a sorba és elkezdesz valakit basztatni a többiekkel együtt
namármost, én tartom magam annyira kultúrembernek, vagy inkább csak simán embernek, hogy nem fogok 0-24 "éc, rak, smat hitel, senee ilyen meg olyan, .gif" spammelni, viszont az ahogyan itt állnak a dolgokhoz szórakoztat, ezért ha valaki nekiáll sértegetni, visszaütöm a labdát
az, hogy mit hisz rólam konkrétan nem érdekel, mert csak saját magát próbálja nyugtatni azzal, hogy folyamatosan irkálja a sértő megjegyzéseket
a postblocker is egy vicc, nem azért postolom a blank dolgokat, mert élvezem használni, hanem azért mert vannak olyanok, akik komolyan gondolják, hogy ezt használni kell, és ez megint micsoda marhaság már, hogy feljövök fórumozni, de az emberek felével nem akarok beszélni, még csak el se olvasom amit írnak
és huszonéves, meg harmincéves értett emberekről beszélünk, akik ilyen szinten gondolkodnak
na ezért mulatságos ez a fórum és ezért fun ide járni