d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:41am
Quote (josheide @ 11 Jun 2014 18:40)
whiteknight vagyok, sylke is megmondta.

Sok alkalmazkodni keptelen ember kozott akad neha egy-egy igazan erdekes, akik siman tagjaiva valhatnak a kozossegnek ha nem ugrik rajuk mindenki es kuldik el az anyjaba ahogy elkezd ide irogatni.

Ertheto modon megvan a legtobb forumozoban az ujakkal szembeni negativ mentalitas, de ha mindenkit eluldozunk akkor ki fog halni idovel a sub.


nem, kell ez a flamelés, hogy normális ember legyen belőlük, ha alapból azok lennének akkor nem kéne, így meg ha nem lesznek azok akkor nyugodtan eltakarodhatnak
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 10:41am
Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:40pm)
whiteknight vagyok, sylke is megmondta.

Sok alkalmazkodni keptelen ember kozott akad neha egy-egy igazan erdekes, akik siman tagjaiva valhatnak a kozossegnek ha nem ugrik rajuk mindenki es kuldik el az anyjaba ahogy elkezd ide irogatni.

Ertheto modon megvan a legtobb forumozoban az ujakkal szembeni negativ mentalitas, de ha mindenkit eluldozunk akkor ki fog halni idovel a sub.


wat


nincs ilyen, csak azokkal akik ujak + retardaltak is
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:43am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 18:41)
nem, kell ez a flamelés, hogy normális ember legyen belőlük, ha alapból azok lennének akkor nem kéne, így meg ha nem lesznek azok akkor nyugodtan eltakarodhatnak


ja és inkább haljon ki a sub, minthogy ilyen rákcenter 9gog meg leddit legyen belőle 14 éves retardáltakkal
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:43am
Quote (Fej @ Jun 11 2014 05:29pm)
ezeket a reportolgatasokat, illetve hogy majd szolsz egy modnak es jajj lesz nekem, te amugy komolyan gondolod? vagy megis mit varsz, hogy majd ezek utan nem irom le, hogy mekkora egy szanalom vagy

rohogok


wow

so 30
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2014 10:45am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jun 2014 17:41)
wat


nincs ilyen, csak azokkal akik ujak + retardaltak is


Szerintem eloszor egyaltalan nem konnyu felvenni a forumnak a stilusat.

Anno engem is flamelt Oli, Rici, Xxmate sot meg fej is mikor idejottem (meg en is oket) es beletellett egy kis idobe mig megertettem ki hogy mukodik itt.

Ezert probalom az ertelmesebbnek tuno embereket bevedeni, hatha beilleszkednek.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:46am
Quote (josheide @ 11 Jun 2014 18:45)
Szerintem eloszor egyaltalan nem konnyu felvenni a forumnak a stilusat.

Anno engem is flamelt Oli, Rici, Xxmate sot meg fej is mikor idejottem (meg en is oket) es beletellett egy kis idobe mig megertettem ki hogy mukodik itt.

Ezert probalom az ertelmesebbnek tuno embereket bevedeni, hatha beilleszkednek.


ha véded őket akkor pont nem fognak beilleszkedni mert azt hiszik, hogy jó az amit csinálnak
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:46am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 17:43)
wow

so 30


ha meg 40 evesen is feljarok jspzni, teged akkor is pont ugyanennyire szanalmasnak foglak tartani, ez nem kor fuggo :))
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2014 10:47am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 17:46)
ha véded őket akkor pont nem fognak beilleszkedni mert azt hiszik, hogy jó az amit csinálnak


Hat ha elkuldjuk oket az anyjukba egy ket foloslegesebb post utan, attol se lesz jobb a helyzet.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 11 2014 10:48am
kamerás telefon de menöXD

Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:50am
Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:40pm)
whiteknight vagyok, sylke is megmondta.

Sok alkalmazkodni keptelen ember kozott akad neha egy-egy igazan erdekes, akik siman tagjaiva valhatnak a kozossegnek ha nem ugrik rajuk mindenki es kuldik el az anyjaba ahogy elkezd ide irogatni.

Ertheto modon megvan a legtobb forumozoban az ujakkal szembeni negativ mentalitas, de ha mindenkit eluldozunk akkor ki fog halni idovel a sub.



Nem, de nagyon elvezlek piszkalni. Meg Vist is.


alapvetően az a baj, hogy ide csak egyféleképpen lehet beilleszkedni: beállsz a sorba és elkezdesz valakit basztatni a többiekkel együtt

namármost, én tartom magam annyira kultúrembernek, vagy inkább csak simán embernek, hogy nem fogok 0-24 "éc, rak, smat hitel, senee ilyen meg olyan, .gif" spammelni, viszont az ahogyan itt állnak a dolgokhoz szórakoztat, ezért ha valaki nekiáll sértegetni, visszaütöm a labdát
az, hogy mit hisz rólam konkrétan nem érdekel, mert csak saját magát próbálja nyugtatni azzal, hogy folyamatosan irkálja a sértő megjegyzéseket
a postblocker is egy vicc, nem azért postolom a blank dolgokat, mert élvezem használni, hanem azért mert vannak olyanok, akik komolyan gondolják, hogy ezt használni kell, és ez megint micsoda marhaság már, hogy feljövök fórumozni, de az emberek felével nem akarok beszélni, még csak el se olvasom amit írnak
és huszonéves, meg harmincéves értett emberekről beszélünk, akik ilyen szinten gondolkodnak
na ezért mulatságos ez a fórum és ezért fun ide járni
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll