Quote (sylke @ Jun 3 2014 08:27pm)
még van 1 ora a daily hero challengig, majd akkor gémelünk
lehet mennék egyet énis jakiroval, hátha nyerek egy szaros gémet végre. remélem nonranked
Quote (sylke @ Jun 3 2014 08:30pm)
csendben??
kb minden 2. post az övé volt az összes topicban
lel dno, nekem ez a benyomásom maradt meg róla, hogy nem nagyon ment bele ilyen vitákba, csak ignorált mindenkit és idegesítő volt
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 3 2014 01:31pm