d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev191011121330Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 3 2014 01:30pm
Quote (sylke @ Jun 3 2014 08:27pm)
még van 1 ora a daily hero challengig, majd akkor gémelünk


lehet mennék egyet énis jakiroval, hátha nyerek egy szaros gémet végre. remélem nonranked

Quote (sylke @ Jun 3 2014 08:30pm)
csendben??
kb minden 2. post az övé volt az összes topicban



lel dno, nekem ez a benyomásom maradt meg róla, hogy nem nagyon ment bele ilyen vitákba, csak ignorált mindenkit és idegesítő volt

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 3 2014 01:31pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 3 2014 01:31pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jun 2014 21:30)
lehet mennék egyet énis jakiroval, hátha nyerek egy szaros gémet végre. remélem nonranked


érdemes amugy patrikkal megcsinálni ezeket, mer az ö szintjén lévökkel rak össze
izi 1 gémböl megvan minden hero challenge
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 01:31pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jun 2014 21:30)
lehet mennék egyet énis jakiroval, hátha nyerek egy szaros gémet végre. remélem nonranked


le lel
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 3 2014 01:31pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 3 2014 09:29pm)
tassassin az nemnagyon vágott vissza csak csendben tűrte az anyázást, a másik 2 meg külön kategória sztem. ők sokkal viccesebbek és eredetibbek voltak, őket még csak le se blokkolnám ha ma itt lennének, de tüskésf*** csak idegesítő és unalmas, kb mint tassassin volt


hat ja, legalabb rohogni lehetne ezen a szerencsetlenen, de meg erre is keptelen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 10:25pm
Quote (GordonBajnai @ Jun 3 2014 08:31pm)
hat ja, legalabb rohogni lehetne ezen a szerencsetlenen, de meg erre is keptelen


sigem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 3 2014 11:29pm
Az takarodjon aki takarodjozik
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 3 2014 11:43pm
Quote (TuskesVanek @ Jun 4 2014 06:25am)
sigem


egyreszt vicces, hogy nem birod meg mindig felfogni amit mondtam
masreszt meg kedves toled, hogy visszakerestel egy 4 eves quoteot :D
konnyu kiragadni a kontextusbol egy szoveget es azt hinni, hogy ezzel igazolod magad, kozben meg csak uj bizonyitvanyat allitod ki annak amit mar eddig is tudtunk, hogy vegtelenul buta vagy, grat

This post was edited by GordonBajnai on Jun 3 2014 11:45pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 4 2014 12:05am
Quote (GordonBajnai @ Jun 4 2014 06:43am)
egyreszt vicces, hogy nem birod meg mindig felfogni amit mondtam
masreszt meg kedves toled, hogy visszakerestel egy 4 eves quoteot :D
konnyu kiragadni a kontextusbol egy szoveget es azt hinni, hogy ezzel igazolod magad, kozben meg csak uj bizonyitvanyat allitod ki annak amit mar eddig is tudtunk, hogy vegtelenul buta vagy, grat


vergődsz

multin vergődsz

sigem

ennyit a sötétségről
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 4 2014 12:08am
Quote (TuskesVanek @ Jun 4 2014 08:05am)
vergődsz

multin vergődsz

sigem

ennyit a sötétségről


az a baj, hogy rajtad fogast sem lehet talalni, annyira buta vagy, kar is beled a szo
na megyek afk
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 4 2014 12:10am
Quote (GordonBajnai @ Jun 4 2014 07:08am)
az a baj, hogy rajtad fogast sem lehet talalni, annyira buta vagy, kar is beled a szo
na megyek afk


ragequit

van egy olyan érzésem, hogy ez is mulatságos nap lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121330Next
Add Reply New Topic New Poll