Quote (Vismajor @ Jun 4 2014 07:30pm)
mintha bepróbálkoztál volna valaha is
Par napja is beprobalkoztam, csaj mondta hogy jopofa vagyok mert azt hitte csak viccelek es tovabbment. ;_;
Quote (InfamousMythos @ Jun 4 2014 07:30pm)
elkepzelem kriszt meg a ket haverjat h mennek vegig az utszan es uvoltenek h KAWAII DESU!!4
tbh jellymirin :c
Inkabb üvöltöztük elsö par nap hogy NEZZETEK GYORSAN BALRA DE KRVA JO CSAJ, utana rajöttünk hogy kicsit feltünö, azt taktikat valtottunk es lejjebb vettük a hangeröt es egyesevel neztünk a jo csaj iranyaba.