d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Utazás > Hová?
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jun 4 2014 12:29pm
Quote (Smat @ 4 Jun 2014 20:21)
Meh, akkor inkább veszek egy cb-t, aztán megcsinálom cafe racernek.


nemtudom, vágyálmom egy mz :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 12:30pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 4 2014 07:27pm)
Nem, de az azsiaiak nagyresze pont az idealom. Svajci csajok tulsminkelik magukat, majdnem az összes tulsulyos, többet isznak mint egy atlag magyar alkesz, es a többsegük emelle meg drogfüggö is. Termeszetesen van kivetel, felevente talalkozok egy-egy tenyleg jo csajjal is (aki elküld a kurva anyamba ha beprobalkozok)



Amikor kint voltam akkor kb minden 2. csajt eszmeletlenül gyönyörünek talaltam, ket haverom akik kint voltak velem is hasonlo velemennyel voltak.


mintha bepróbálkoztál volna valaha is
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jun 4 2014 12:30pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Jun 2014 20:27)
Nem, de az azsiaiak nagyresze pont az idealom. Svajci csajok tulsminkelik magukat, majdnem az összes tulsulyos, többet isznak mint egy atlag magyar alkesz, es a többsegük emelle meg drogfüggö is. Termeszetesen van kivetel, felevente talalkozok egy-egy tenyleg jo csajjal is (aki elküld a kurva anyamba ha beprobalkozok)



Amikor kint voltam akkor kb minden 2. csajt eszmeletlenül gyönyörünek talaltam, ket haverom akik kint voltak velem is hasonlo velemennyel voltak.


elkepzelem kriszt meg a ket haverjat h mennek vegig az utszan es uvoltenek h KAWAII DESU!!4
tbh jellymirin :c
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 4 2014 12:37pm
Quote (Vismajor @ Jun 4 2014 07:30pm)
mintha bepróbálkoztál volna valaha is


Par napja is beprobalkoztam, csaj mondta hogy jopofa vagyok mert azt hitte csak viccelek es tovabbment. ;_;

Quote (InfamousMythos @ Jun 4 2014 07:30pm)
elkepzelem kriszt meg a ket haverjat h mennek vegig az utszan es uvoltenek h KAWAII DESU!!4
tbh jellymirin :c


Inkabb üvöltöztük elsö par nap hogy NEZZETEK GYORSAN BALRA DE KRVA JO CSAJ, utana rajöttünk hogy kicsit feltünö, azt taktikat valtottunk es lejjebb vettük a hangeröt es egyesevel neztünk a jo csaj iranyaba.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 12:38pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 4 2014 07:37pm)
Par napja is beprobalkoztam, csaj mondta hogy jopofa vagyok mert azt hitte csak viccelek es tovabbment. ;_;



Inkabb üvöltöztük elsö par nap hogy NEZZETEK GYORSAN BALRA DE KRVA JO CSAJ, utana rajöttünk hogy kicsit feltünö, azt taktikat valtottunk es lejjebb vettük a hangeröt es egyesevel neztünk a jo csaj iranyaba.


az ilyen kurvákat le kell szarni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 12:39pm
hallgassatok visre, ő is megvan jó nők nélkül
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 4 2014 12:40pm
Quote (xGurke @ 4 Jun 2014 20:39)
hallgassatok visre, ő is megvan jó nők nélkül


kacagok
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 4 2014 01:40pm
amerikába szívesen elnéznék egyszer
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 5 2014 03:54am
Quote (xGurke @ Jun 4 2014 07:39pm)
hallgassatok visre, ő is megvan jó nők nélkül


: D
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll