d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev191011121328Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 08:47am
Quote (GoreKnight9 @ May 25 2014 01:34pm)
vis is azt mondja hogy tok jo csaja van
jara meg szerinte 10/10es csajokat szerez


loled
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2014 08:55am
Quote (GoreKnight9 @ May 25 2014 01:34pm)
vis is azt mondja hogy tok jo csaja van
jara meg szerinte 10/10es csajokat szerez


De nekem tenyleg tok jo csajom van nem haluzok mint jari
Es nem is verem magam ra csak a sajat fejemnek orulok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 08:57am
Quote (Vismajor @ May 25 2014 03:55pm)
De nekem tenyleg tok jo csajom van nem haluzok mint jari
Es nem is verem magam ra csak a sajat fejemnek orulok


igen, mindenki más hülye, csak te vagy a helikopter
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 25 2014 08:58am
Quote (Vismajor @ May 25 2014 03:55pm)
De nekem tenyleg tok jo csajom van nem haluzok mint jari
Es nem is verem magam ra csak a sajat fejemnek orulok


XD
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2014 09:08am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 03:57pm)
igen, mindenki más hülye, csak te vagy a helikopter


Itt egyedul joshi tomi mondhat velemenyt a paromrol nert csak o talalkozott vele irl
De vicces h akarmelyik csajom volt irl gyonyoru vagy nem itt csak egy koszos ribanc volt barhogy nezett ki :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2014 09:08am
Quote (Vismajor @ May 25 2014 04:55pm)
De nekem tenyleg tok jo csajom van nem haluzok mint jari
Es nem is verem magam ra csak a sajat fejemnek orulok


Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2014 09:09am
Quote (Saenchai @ May 25 2014 04:08pm)
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/762/354/688.gif


Jaja jolesz latszik tanulnom kene
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 09:23am
Quote (Vismajor @ May 25 2014 04:08pm)
Itt egyedul joshi tomi mondhat velemenyt a paromrol nert csak o talalkozott vele irl
De vicces h akarmelyik csajom volt irl gyonyoru vagy nem itt csak egy koszos ribanc volt barhogy nezett ki :D


vagy csak elkéne fogadni hogy OBJEKTÍVEN átlagosak a csajaid, és közelsem gyönyörűek. csak az a baj hogy te saját magadnak is hazudsz, és azt gondolod hogyha feláll 1 csajra a pélód meg szexuálisan vonzódsz hozzá az már azt jelenti hogy gyönyörű. nyilván van benned valami elnyomott szégyenérzet hogy azért szeretnél geciszép csajt (azért hogy mások menőnek tartsanak vagy mert ez a társadalmi elvárás, vagy ilyenolyan okokból), és tudod hogy azok akikkel összejössz nem azok, ezért kell újra és újra ismételgetned meg bizonygatnod, hogy DEHÁT NEKEM NAGYON SZÉP, amúgy le se szarnád ezt az askpektusát az egésznek.

téged se azért baszogatnak mert csúnyák a nőid, hanem mert átlagosak de te mégis ilyen topmodellnek állítod be őket meg a postjaid nagy része a barátnőid ilyenolyan faszságairól szól a kapcsolataid elején (amíg rád nem szólnak, mostmár 1 ideje visszavettél ebből jócskán).
nem egészséges az hogy valakinek az élete 1 csajról szóljon hogy naponta 3 postot toljon róla hogy finn a szentem, a nőknek csak 1 kiegészítő dolognak kéne lenni az életben nem pedig A DOLOGnak. anyukád nem mutatta ki eléggé azt hogy szeret vagy dik mivan veled?


de igazából valószínűleg hiába írom le ezeket mert úgyis denial-ban élsz, mint amikor ricinek megmondják hogy hülye ő meg csak ismételgeti hogy MIÉRT VAGYOK ILYEN JÓ)))), kéne szereznetek egy kis önkritikát meg self awarenesst és rájönni hogy sokszor nem mindenki más a hülye hanem ti, és megkeresni az okát. vagy pedig leszarni teljesen és nemis reagálni az ilyen dolgokra, de ez nyilvánvalóan nem megy neked.

inb4 nem így van ezért meg azért blabla másról is szól az életed nemcsak a nőkről honnan veszem ezt. de beis fejeztem itt a megszakértést mostmár, csak tanulnom kéne gecire és ilyenkor ez jobb elfoglaltság
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2014 09:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 04:23pm)
vagy csak elkéne fogadni hogy OBJEKTÍVEN átlagosak a csajaid, és közelsem gyönyörűek. csak az a baj hogy te saját magadnak is hazudsz, és azt gondolod hogyha feláll 1 csajra a pélód meg szexuálisan vonzódsz hozzá az már azt jelenti hogy gyönyörű. nyilván van benned valami elnyomott szégyenérzet hogy azért szeretnél geciszép csajt (azért hogy mások menőnek tartsanak vagy mert ez a társadalmi elvárás, vagy ilyenolyan okokból), és tudod hogy azok akikkel összejössz nem azok, ezért kell újra és újra ismételgetned meg bizonygatnod, hogy DEHÁT NEKEM NAGYON SZÉP, amúgy le se szarnád ezt az askpektusát az egésznek.

téged se azért baszogatnak mert csúnyák a nőid, hanem mert átlagosak de te mégis ilyen topmodellnek állítod be őket meg a postjaid nagy része a barátnőid ilyenolyan faszságairól szól a kapcsolataid elején (amíg rád nem szólnak, mostmár 1 ideje visszavettél ebből jócskán).
nem egészséges az hogy valakinek az élete 1 csajról szóljon hogy naponta 3 postot toljon róla hogy finn a szentem, a nőknek csak 1 kiegészítő dolognak kéne lenni az életben nem pedig A DOLOGnak. anyukád nem mutatta ki eléggé azt hogy szeret vagy dik mivan veled?


de igazából valószínűleg hiába írom le ezeket mert úgyis denial-ban élsz, mint amikor ricinek megmondják hogy hülye ő meg csak ismételgeti hogy MIÉRT VAGYOK ILYEN JÓ)))), kéne szereznetek egy kis önkritikát meg self awarenesst és rájönni hogy sokszor nem mindenki más a hülye hanem ti, és megkeresni az okát. vagy pedig leszarni teljesen és nemis reagálni az ilyen dolgokra, de ez nyilvánvalóan nem megy neked.

inb4 nem így van ezért meg azért blabla másról is szól az életed nemcsak a nőkről honnan veszem ezt. de beis fejeztem itt a megszakértést mostmár, csak tanulnom kéne gecire és ilyenkor ez jobb elfoglaltság


De megis milyen okot keressek meg amikor azon pattogtok hogy az en csajom szep e vagy nem? Mi a tokomet erdekel titeket en se beszelek rola soha, csak idegesit hogy ezen feszul mindenki. Radasul megszakertheted nekem de irl mindenki egyet ertett vrlrm hogy szep a baratnom akkor miert nektek higgyek amikor 80%ban rosszindulatuak vagytok? Miert is irnatok h jol nez ki a nom az itt nem divat :s
Es nem bizonygatom meg vergodok rajta mert en TUDOM de teged nem erdekelne h feljossz a forumra es minden napra akad egy dogyatekos aki szajara veszi a nomet? Mert engem mar idegesit hogy csak a fasz vergodes megy es en mar nem posztolok rola semmit es mostmar semmi nincs csak a tudat h nekem tetszik a SAJAT baratnom. Es ezen megy a vergodes hogy olol visnek tetszik a csaja de nyomorek sad.gif hat miert kell ez kinek faj hogy nekem tetszik a sajat baratnom?
Jara is itt veri magat a nojere miert? Mert gondolom irl mindenki dicseri es neki tetszik. De adsig verte magat amig topik lett belole es? Az en nom jobban bejott a jspnek. Ot meg se baszogatja senki engem meg igen pedig az en nomet is csak dicserik irl es nekem is tetszik csak van itt egy 5-6 ember aki ezen lovagol
Erted a dilemmamat?

E: az hogy egy nonek kiegeszito dolognak kene lennie...hat en nem ezt tanultam es nem is igy viselkedek

This post was edited by Vismajor on May 25 2014 09:41am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 09:40am
Quote (Vismajor @ May 25 2014 04:38pm)
De megis milyen okot keressek meg amikor azon pattogtok hogy az en csajom szep e vagy nem? Mi a tokomet erdekel titeket en se beszelek rola soha, csak idegesit hogy ezen feszul mindenki. Radasul megszakertheted nekem de irl mindenki egyet ertett vrlrm hogy szep a baratnom akkor miert nektek higgyek amikor 80%ban rosszindulatuak vagytok? Miert is irnatok h jol nez ki a nom az itt nem divat :s
Es nem bizonygatom meg vergodok rajta mert en TUDOM de teged nem erdekelne h feljossz a forumra es minden napra akad egy dogyatekos aki szajara veszi a nomet? Mert engem mar idegesit hogy csak a fasz vergodes megy es en mar nem posztolok rola semmit es mostmar semmi nincs csak a tudat h nekem tetszik a SAJAT baratnom. Es ezen megy a vergodes hogy olol visnek tetszik a csaja de nyomorek sad.gif hat miert kell ez kinek faj hogy nekem tetszik a sajat baratnom?
Jara is itt veri magat a nojere  miert? Mert gondolom irl mindenki dicseri es neki tetszik. De adsig verte magat amig topik lett belole es? Az en nom jobban bejott a jspnek. Ot meg se baszogatja senki engem meg igen pedig az en nomet is csak dicserik irl es nekem se tetszik csak van itt egy 5-6 ember aki ezen lovagol
Erted a dilemmamat?


látom semmit nem fogtál fel abból amit írtam, na nem baj
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121328Next
Add Reply New Topic New Poll