d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ep Választás
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2014 06:45am
Quote (Saenchai @ May 26 2014 01:42pm)
ez inkább megint csak az mszp szégyene, nincs náluk egy olyan karizmatikus ember se, mint Gyurcsány


mesterházy kappa attila
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 06:45am
Quote (jarabekg @ 26 May 2014 14:45)
mesterházy kappa attila


lel
kár, hogy az egész baloldalon gyurcsány az egyetlen aki tud szónokolni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2014 06:49am
Quote (Rawen @ May 26 2014 01:45pm)
lel
kár, hogy az egész baloldalon gyurcsány az egyetlen aki tud szónokolni


egyébként elhatároztam, hogy nem fog tovább érdekelni, nem akarom megváltoztatni a világot
az emberi hülyeségből fogok élni, bigroom house producer leszek, és az eberek azt a szart fogják hallgatni amit 10 perc alatt összerakok az fl stdióban, cserébe én meg bulizok meg drogozok az idők végezetéig
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 06:51am
Quote (jarabekg @ 26 May 2014 14:49)
egyébként elhatároztam, hogy nem fog tovább érdekelni, nem akarom megváltoztatni a világot
az emberi hülyeségből fogok élni, bigroom house producer leszek, és az eberek azt a szart fogják hallgatni amit 10 perc alatt összerakok az fl stdióban, cserébe én meg bulizok meg drogozok az idők végezetéig


önmagadból?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 06:53am
Quote (jarabekg @ 26 May 2014 14:49)
egyébként elhatároztam, hogy nem fog tovább érdekelni, nem akarom megváltoztatni a világot
az emberi hülyeségből fogok élni, bigroom house producer leszek, és az eberek azt a szart fogják hallgatni amit 10 perc alatt összerakok az fl stdióban, cserébe én meg bulizok meg drogozok az idők végezetéig


én már rég feladtam az emberek meggyőzését, nem véletlenül nem írok már tl;dr-eket se, inkább szarok bele, nihil van
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 26 2014 06:54am
Quote (jarabekg @ 26 May 2014 14:49)
egyébként elhatároztam, hogy nem fog tovább érdekelni, nem akarom megváltoztatni a világot
az emberi hülyeségből fogok élni, bigroom house producer leszek, és az eberek azt a szart fogják hallgatni amit 10 perc alatt összerakok az fl stdióban, cserébe én meg bulizok meg drogozok az idők végezetéig


mindenkinek jobb lesz igy, az tuti
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 26 2014 06:58am
néhány embernek jól áll a nihilizmus, de van olyan amikor kár érte
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2014 07:01am
Quote (sylke @ May 26 2014 01:54pm)
mindenkinek jobb lesz igy, az tuti


neked gecimindegy, a gólya ügynökeim már dolgoznak a kiiktatásodon
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 26 2014 08:29am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll