Quote (jarabekg @ 26 May 2014 14:49)
egyébként elhatároztam, hogy nem fog tovább érdekelni, nem akarom megváltoztatni a világot
az emberi hülyeségből fogok élni, bigroom house producer leszek, és az eberek azt a szart fogják hallgatni amit 10 perc alatt összerakok az fl stdióban, cserébe én meg bulizok meg drogozok az idők végezetéig
én már rég feladtam az emberek meggyőzését, nem véletlenül nem írok már tl;dr-eket se, inkább szarok bele, nihil van
