d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev191011121339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 17 2014 10:29am
Quote (ToldiSenior @ 17 May 2014 15:56)
igazad van, de szerintem novemberben is lettek volna még emberek (pl én) akik beálltak volna szívesen egy B listás csapatba. Mert vadidegenekkel elég gagyi menni (mindenki sorceress, aztán persze már nightmare baalrunokat se tudunk effektíven nyomni, mert a hydrák leirtják a hirelingeket, a 4. és az 5. wave pedig rendet vág a sosik között, menekülés, kínlódás, fél óra egy baalrun, páran megunják, lelépnek...

Szerintem már négyen is megéri elindulni (Barbár+Pala+Necro+Sorceress), torch nem lesz az első hajnalon, de hell Baalrunok meglehetnek simán


3 napja kuldel pmet es valaszoltam hogy igen
ennek ellenere nincs a listan a nevem
gg
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 17 2014 10:40am
OK, VALAMIT FÉLREÉRTETTEM, BOCSÁNAT

A lista:

GoreKnight9
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Toldi: Barb
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

kérem jöjjenek még emberek, hogy meglegyen a két team, mert kellemetlen helyzetbe kerülök :(
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 17 2014 10:45am
Quote (ToldiSenior @ May 17 2014 05:40pm)
OK, VALAMIT FÉLREÉRTETTEM, BOCSÁNAT

A lista:

GoreKnight9
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Toldi: Barb
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

kérem jöjjenek még emberek, hogy meglegyen a két team, mert kellemetlen helyzetbe kerülök :(


kickeld csak ricit, mindenkinek jobb és akkor fuxy is befér
vagy smatot
senki se haragudna
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 17 2014 10:45am
Quote (Vismajor @ 17 May 2014 17:45)
kickeld csak ricit, mindenkinek jobb és akkor fuxy is befér
vagy smatot
senki se haragudna


meg smat imo ugyis csak trollkodik
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 17 2014 11:11am
MILYEN KARAKTERREL JOJJEK??????????????????????????????
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 17 2014 11:12am
Quote (GoreKnight9 @ May 17 2014 06:11pm)
MILYEN KARAKTERREL JOJJEK??????????????????????????????


Milyennel szeretnél?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 17 2014 11:13am
Quote (GoreKnight9 @ 17 May 2014 19:11)
MILYEN KARAKTERREL JOJJEK??????????????????????????????


IK KALAP$!CS BARB!#R
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 17 2014 11:23am
Quote (Rawen @ May 17 2014 07:13pm)
IK KALAP$!CS BARB!#R


porgos?
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 17 2014 12:39pm
Feltételezve, hogy senki nem trollkodik, az ábra:

GoreKnight9: Barb
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

Team 2

ToldiSenior: Barb

A team 2-be még lehet jelentkezni, kell 2 Sorc, 3 Pala, 1 Necro, 1 Java
Ha nem lesz meg a 8 ember, akkor hozok egy másik karit is (Sorc Light), hogy jobban jöjjön az XP az elején - mondjuk csak két kezem van, szóval ez kevésbé hatékony, de a végén BO barbival már simán megy, ha a Sorceressel meg telézek, irtok...

This post was edited by ToldiSenior on May 17 2014 12:48pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 17 2014 12:52pm
vegyél be a fideszbe tesi azt csusztass pár miliocskát nekem is és akkor megyek sztárvendégnek XGDH:ETQW+45,. 232pk31
annyit loptatok már geci csak jut nekem is vmi
tudok jo viceket
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121339Next
Add Reply New Topic New Poll