Quote (ToldiSenior @ 17 May 2014 15:56)
igazad van, de szerintem novemberben is lettek volna még emberek (pl én) akik beálltak volna szívesen egy B listás csapatba. Mert vadidegenekkel elég gagyi menni (mindenki sorceress, aztán persze már nightmare baalrunokat se tudunk effektíven nyomni, mert a hydrák leirtják a hirelingeket, a 4. és az 5. wave pedig rendet vág a sosik között, menekülés, kínlódás, fél óra egy baalrun, páran megunják, lelépnek...
Szerintem már négyen is megéri elindulni (Barbár+Pala+Necro+Sorceress), torch nem lesz az első hajnalon, de hell Baalrunok meglehetnek simán
3 napja kuldel pmet es valaszoltam hogy igen
ennek ellenere nincs a listan a nevem
gg