d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev191011121314Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:30am
Quote (tevetava @ May 8 2014 12:28pm)
attól függetlenül, hogy mi értelme: ha nem tetszik, miért vagy itt?


mert egész életemben elkullogok mindenhonnan
erről szól az életem

egy nyomorék vagyok, ez tény
és egy nyomorék majd pont az interneten fog megalázkodni és elballagni?! hát nem, pont nem


és ettől függetlenül, hogy én sérült vagyok; ez nem ment fel titeket a tahóság bűne alól
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2014 06:31am
Quote (Senee @ 8 May 2014 14:30)
mert egész életemben elkullogok mindenhonnan
erről szól az életem

egy nyomorék vagyok, ez tény
és egy nyomorék majd pont az interneten fog megalázkodni és elballagni?! hát nem, pont nem


és ettől függetlenül, hogy én sérült vagyok; ez nem ment fel titeket a tahóság bűne alól


de ha az a bajod, hogy nyomorék vagy, és hogy elkullogsz mindenhonnan, miért nem mész oda, ahol elfogadnak?
minek itt erőlködni, ha látod, hogy nem megy?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 06:34am
Quote (tevetava @ May 8 2014 01:31pm)
de ha az a bajod, hogy nyomorék vagy, és hogy elkullogsz mindenhonnan, miért nem mész oda, ahol elfogadnak?
minek itt erőlködni, ha látod, hogy nem megy?


mert a feny lovagja sosem adja fel, a feny lovagja felkel ha elesik, a feny lovagja attori a sotetseget ha ezer evig is tart
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:34am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 8 2014 12:28pm)
a basztatas 1 dolog. ahogy szoktam mondani, azt basztatjak, aki hagyja.
a gond az, hogy megserotsz, visszaszolsz


ez is igaz
bár van ahol nem

bizonyos közösségekben pont akkor basztatnak mégjobban ha hagyod

sehogy se jo az a baj én sose látom a helyes megoldást és mindig elbaszok vmit
bizonyos szempontbol tok egyszerü ösztönlények az emberek de vhol meg mégse értem öket
utálom az egész szemét társadalmat
legjobb lenne kiszakadni belőle
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:35am
Quote (tevetava @ May 8 2014 12:31pm)
de ha az a bajod, hogy nyomorék vagy, és hogy elkullogsz mindenhonnan, miért nem mész oda, ahol elfogadnak?
minek itt erőlködni, ha látod, hogy nem megy?


nem akarom hogy elfogadjanak hagyjanak beken a faszomba
az a baj ez ilyen emberi szarság h keressük a társaságot imo csak azért vagyok itt mert ezt nem birom kiölni magambol teljesen
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 06:36am
Quote (Senee @ May 8 2014 01:34pm)
ez is igaz
bár van ahol nem

bizonyos közösségekben pont akkor basztatnak mégjobban ha hagyod

sehogy se jo az a baj én sose látom a helyes megoldást és mindig elbaszok vmit
bizonyos szempontbol tok egyszerü ösztönlények az emberek de vhol meg mégse értem öket
utálom az egész szemét társadalmat
legjobb lenne kiszakadni belőle


http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_private_spaceflight_companies
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:37am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 8 2014 12:36pm)


ok
erre a számlaszámra kérem a utalást
13212313-232303-0000

segics meg te ugyis gazdag vagy
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 06:45am
Quote (Senee @ May 8 2014 01:37pm)
ok
erre a számlaszámra kérem a utalást
13212313-232303-0000

segics meg te ugyis gazdag vagy


elment a love, jo utat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:46am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 8 2014 12:45pm)
elment a love, jo utat


amugy gondolod érdekelne bárki/bármi is ha milliardos lennek?! lol
le se szarnék semmit se


épp az a baj nem repül a sültgalamb a számba
az a bajom
dolgoznom kell
nekem
hercegnőnek

This post was edited by Senee on May 8 2014 06:46am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 07:04am
Quote (tevetava @ May 8 2014 01:31pm)
de ha az a bajod, hogy nyomorék vagy, és hogy elkullogsz mindenhonnan, miért nem mész oda, ahol elfogadnak?
minek itt erőlködni, ha látod, hogy nem megy?


tbh én inkább látom az erölködést részetekről, hogy alázzátok a másikat mindenáron, ha nincs épp flame akkor generálni kell

egyáltalán nem az elfogadáson van a lényeg

csak igazából nem értem mi ezzel a cél, miért kell odaszarni ahova eszel? ha olyan sokat jelent nektek ez a fórum, hogy mindenkit el kell üldözni aki nem haver, akkor miért kell minden topicot telehányni flameposztokkal meg értelmetlen gifekkel?
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121314Next
Closed New Topic New Poll