Quote (tevetava @ May 8 2014 01:31pm)
de ha az a bajod, hogy nyomorék vagy, és hogy elkullogsz mindenhonnan, miért nem mész oda, ahol elfogadnak?
minek itt erőlködni, ha látod, hogy nem megy?
tbh én inkább látom az erölködést részetekről, hogy alázzátok a másikat mindenáron, ha nincs épp flame akkor generálni kell
egyáltalán nem az elfogadáson van a lényeg
csak igazából nem értem mi ezzel a cél, miért kell odaszarni ahova eszel? ha olyan sokat jelent nektek ez a fórum, hogy mindenkit el kell üldözni aki nem haver, akkor miért kell minden topicot telehányni flameposztokkal meg értelmetlen gifekkel?