Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 09:55pm)
egész nap itt rohadnak és nyomogatják az f5-öt hogy mikor lehet valakinek beszólni, ugyanaz a szánalom, mint régen hun1 cseten
amugy komolyan kerlek ird le miert jarsz ide, oszinten erdekel
ha egy kocsmaba csinalnad ezt, mar reg megvertek volna