d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Olcsó Egyszerû Kaják Etc
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 23 2014 10:53am
Quote (lacketto @ Apr 23 2014 06:48pm)
http://3.imgland.net/y2hdnK.png


szakadok
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 23 2014 10:54am
Quote (lacketto @ 23 Apr 2014 17:48)
http://3.imgland.net/y2hdnK.png


ez gyonyoru lett
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 23 2014 10:59am
Quote (lacketto @ 23 Apr 2014 18:48)
http://3.imgland.net/y2hdnK.png


10/10
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 23 2014 11:00am
Quote (lacketto @ 23 Apr 2014 18:48)
http://3.imgland.net/y2hdnK.png


tizpertiz
foznek vele
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 23 2014 11:01am
Quote (lacketto @ Apr 23 2014 06:48pm)
http://3.imgland.net/y2hdnK.png


420/10
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 23 2014 11:44am


:DDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 23 2014 11:53am
Quote (cowding @ 23 Apr 2014 16:56)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


Ezen jót röhögtem :D

Quote (Saenchai @ 23 Apr 2014 14:34)
és a mikrót azt kockázod vagy reszeled?


:DDD

This post was edited by fahrii on Apr 23 2014 11:54am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 23 2014 02:10pm
Quote (Nerz8 @ Apr 23 2014 07:44pm)
http://3.ii.gl/TJrfE-.png

:DDDDD


laci mar varta ki veszi eszre
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 23 2014 02:45pm
Quote (cowding @ Apr 23 2014 04:56pm)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 23 2014 03:08pm
wtf hogy nez ki a terdem oldalrol
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll