Quote (cowding @ 23 Apr 2014 16:56)
tojásleves
felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)
nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira
felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod
vizbensült féligrántott sajt
a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba
magmapizza
veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled
brownieszörny mikróban bögrében
kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre
Ezen jót röhögtem

Quote (Saenchai @ 23 Apr 2014 14:34)
és a mikrót azt kockázod vagy reszeled?
:DDD
This post was edited by fahrii on Apr 23 2014 11:54am