Quote (iFeelAlone @ Apr 1 2014 06:25pm)
Elaludtam az asztalnál ülve diszkóban és a kidobók ezért megvertek.
Diszkóban megvertem valami noobot mert elvette a pezsgőmet, majd hazafelé a metrón rámtaláltak és fejbebasztak egy üveggel, elájultam.
Kocsmában ráordítottam egy cigányra mert elvette a sörömet, kb tízen jöttek nekem, kergetőztünk a biliárdasztal körül meg dobáltuk egymáshoz az üvegeket, aztán elkaptak és megvertek. Eléggé.
Fradi stadionnál kést raktak a nyakamhoz és kiraboltak.
Újpesten csavarhúzót raktak a nyakamhoz és kiraboltak.
Körúton 2v2 azokat elraktuk.
Ezen kívül volt néhány 1 pofonos story ami annyira nem említésre méltó. 1 pofon után a többség leáll én meg nem ütök tovább ha lenyugodtak.
Istenem de jo hogy nem pesten elek.