d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Verekedtel / Vertek Mar Meg Eletedben?
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 1 2014 10:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 1 2014 06:48pm)
mert ez igy van


ertem b)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 1 2014 11:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Apr 2014 18:48)
mert ez igy van


marinet nerfelték már?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Apr 1 2014 11:06am
Nálunk általános iskolában minden nap bunyó volt. Ilyen lakótelepi gettó általános iskolába jártam, szóval osztálytársaim nagy része értéktelen agy nélküli hulladék volt / lett. Volt hogy hetente agyonvertek vagy bunyóztam aztán később már inkább segítettem egy nagydarab buta állatnak, hogy ne bukjon meg, így legalább megvédett például attól a gyerektől aki nyakra ment legtöbbször és mindig úgy szedték le a többiek az áldozatáról, de azért megvárták amíg már kékül a feje kb. stb ...
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Apr 1 2014 11:25am
Elaludtam az asztalnál ülve diszkóban és a kidobók ezért megvertek.

Diszkóban megvertem valami noobot mert elvette a pezsgőmet, majd hazafelé a metrón rámtaláltak és fejbebasztak egy üveggel, elájultam.

Kocsmában ráordítottam egy cigányra mert elvette a sörömet, kb tízen jöttek nekem, kergetőztünk a biliárdasztal körül meg dobáltuk egymáshoz az üvegeket, aztán elkaptak és megvertek. Eléggé.

Fradi stadionnál kést raktak a nyakamhoz és kiraboltak.

Újpesten csavarhúzót raktak a nyakamhoz és kiraboltak.

Körúton 2v2 azokat elraktuk.

Ezen kívül volt néhány 1 pofonos story ami annyira nem említésre méltó. 1 pofon után a többség leáll én meg nem ütök tovább ha lenyugodtak.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 11:27am
Quote (iFeelAlone @ Apr 1 2014 06:25pm)
Elaludtam az asztalnál ülve diszkóban és a kidobók ezért megvertek.

Diszkóban megvertem valami noobot mert elvette a pezsgőmet, majd hazafelé a metrón rámtaláltak és fejbebasztak egy üveggel, elájultam.

Kocsmában ráordítottam egy cigányra mert elvette a sörömet, kb tízen jöttek nekem, kergetőztünk a biliárdasztal körül meg dobáltuk egymáshoz az üvegeket, aztán elkaptak és megvertek. Eléggé.

Fradi stadionnál kést raktak a nyakamhoz és kiraboltak.

Újpesten csavarhúzót raktak a nyakamhoz és kiraboltak.

Körúton 2v2 azokat elraktuk.

Ezen kívül volt néhány 1 pofonos story ami annyira nem említésre méltó. 1 pofon után a többség leáll én meg nem ütök tovább ha lenyugodtak.


Istenem de jo hogy nem pesten elek.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 11:30am
Quote (Fej @ 1 Apr 2014 19:27)
Istenem de jo hogy nem pesten elek.


en oesten elek. Nem ilyen veszes egyebkent, ha nem jarsz rossz kornyekre/tarsasagba
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 1 2014 11:30am
Quote (Fej @ Apr 1 2014 06:27pm)
Istenem de jo hogy nem pesten elek.


topik alapján zala is jó helynek tűnik :DDDD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 11:32am
Quote (Vismajor @ Apr 1 2014 06:30pm)
topik alapján zala is jó helynek tűnik :DDDD


hat csavarhuzoval meg sose probaltak kirabolni :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 1 2014 11:32am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (tevetava @ Apr 1 2014 07:30pm)
en oesten elek. Nem ilyen veszes egyebkent, ha nem jarsz sehova


fixeltem neked, te kis serult nyomorek :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 1 2014 11:34am
Quote (putincykavodka @ 1 Apr 2014 18:32)
fixeltem neked, te kis serult nyomorek :)


tapasztalat?
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll