d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Rák > Wow
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Mar 5 2014 02:49am
Quote (iFeelAlone @ Mar 5 2014 12:30am)
senki nem mondhatja, hogy túlzásba vittem a klikkelgetést!

http://oi60.tinypic.com/1z4al1g.jpg


wat? ezt hogy?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 5 2014 02:53am
Quote (iceblade777 @ Mar 5 2014 09:49am)
wat? ezt hogy?


10 db klikk elég ahhoz, hogy az első bányászdoge-t megvedd, utána már megy minden magától.
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Mar 5 2014 02:59am
Quote (-joey- @ Mar 5 2014 09:53am)
10 db klikk elég ahhoz, hogy az első bányászdoge-t megvedd, utána már megy minden magától.


De 3,5 óra elég is hozzá?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 5 2014 03:10am
Quote (iceblade777 @ Mar 5 2014 09:59am)
De 3,5 óra elég is hozzá?


Ha úja nyitja a böngészőt, reseteli az időszámlálót.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 5 2014 07:47am
Swagdis után van olyan upgrade ami jelentősen megdobja a dc/sec-et?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 5 2014 02:39pm


kene uj upgrade.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 5 2014 04:06pm
ujrakezdtem
10 klikk a cel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 5 2014 04:07pm
rákos vagyok segitsetek pls
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 5 2014 04:19pm
Quote (RRC @ Mar 6 2014 12:07am)
rákos vagyok segitsetek pls


Inkabb segitsetek nekem en aidses vagyok
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 8 2014 07:22am
Quote (putincykavodka @ Mar 5 2014 11:19pm)
Inkabb segitsetek nekem en aidses vagyok


adidasos? :XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll