d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Elfogadhato-e A Nevelo Jellegu Fizikai Eroszak? > Discuss
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 19 2014 11:22am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Feb 2014 19:21)
jo az sc2 kihozza az allatot az emberbol :D


mer ezt teljesen nyugodtan és higgadtan kezelnéd gondolom

amugy ofc én is elvinném vhova a gyereket, csak azér vicces ezt egy olyan embertöl látni, aki már egy játék miatt ütne meg embereket :'D

This post was edited by sylke on Feb 19 2014 11:23am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 11:24am
Quote (sylke @ 19 Feb 2014 18:22)
mer ezt teljesen nyugodtan és higgadtan kezelnéd gondolom


fogalmam sincs, hogy hogy kezelnem, mivel meg soha nem voltam ilyen helyzetben, ettol fuggetlenul meg mindig az az egyetlen ertelmes megoldas amit joshi irt le.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 11:27am
Quote (sylke @ 19 Feb 2014 18:22)
mer ezt teljesen nyugodtan és higgadtan kezelnéd gondolom

amugy ofc én is elvinném vhova a gyereket, csak azér vicces ezt egy olyan embertöl látni, aki már egy játék miatt ütne meg embereket :'D


ez meg egyebkent teljesen mas
mivel sc2 kozben inkabb a folyamatos nyomas akar fel oran keresztul es a tehetetlenseg erzete, meg ugye itt mar altalaban felnott emberekkel jatszik az ember akik kepesek merlegelni es tudataban vannak a donteseiknek, itt meg egy 10 eves gyerekrol van szo aki azt sem tudja, hogy mire valo a pocse (najo 10 evesen azert mar csak tudja valamennyire, de erted)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 19 2014 11:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2014 06:27pm)
ez meg egyebkent teljesen mas
mivel sc2 kozben inkabb a folyamatos nyomas akar fel oran keresztul es a tehetetlenseg erzete, meg ugye itt mar altalaban felnott emberekkel jatszik az ember akik kepesek merlegelni es tudataban vannak a donteseiknek, itt meg egy 10 eves gyerekrol van szo aki azt sem tudja, hogy mire valo a pocse (najo 10 evesen azert mar csak tudja valamennyire, de erted)



Hallod, neked fingod nincs a folyamatos nyomásról, ha egy szaros játékhoz hasonlítod. Szerintem most szállj ki ebből a témából, mindenki jobban jár.

This post was edited by -joey- on Feb 19 2014 11:29am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 11:30am
Quote (-joey- @ Feb 19 2014 05:29pm)
Hallod, neked fingon nincs a folyamatos nyomásról, ha egy szaros játékhoz hasonlítod. Szerintem most szállj ki ebből a témából, mindenki jobban jár.


nemis ő hozta fel, hanem csak reagált
wtf

This post was edited by AngryBug on Feb 19 2014 11:33am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 19 2014 11:31am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Feb 2014 19:27)
ez meg egyebkent teljesen mas
mivel sc2 kozben inkabb a folyamatos nyomas akar fel oran keresztul es a tehetetlenseg erzete, meg ugye itt mar altalaban felnott emberekkel jatszik az ember akik kepesek merlegelni es tudataban vannak a donteseiknek, itt meg egy 10 eves gyerekrol van szo aki azt sem tudja, hogy mire valo a pocse (najo 10 evesen azert mar csak tudja valamennyire, de erted)


hát azért egy játékbeli nyomás meg irl nyomás között kellöen kurvanagy különbség van :DD
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 11:34am
Quote (sylke @ Feb 19 2014 05:31pm)
hát azért egy játékbeli nyomás meg irl nyomás között kellöen kurvanagy különbség van :DD


mert amugy nem ezt akarta mondani neked
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 11:34am
Quote (sylke @ 19 Feb 2014 18:31)
hát azért egy játékbeli nyomás meg irl nyomás között kellöen kurvanagy különbség van :DD


hat valoszinuleg nem hetekig orlodnek a tudataban, hanem egyszer megtudnam es akkor kellene cselekednem
Quote (-joey- @ 19 Feb 2014 18:29)
Hallod, neked fingod nincs a folyamatos nyomásról, ha egy szaros játékhoz hasonlítod. Szerintem most szállj ki ebből a témából, mindenki jobban jár.

ha fogalmad sincs arrol amit beszelek akkor kerlek ne pofazz bele, es egyebkent sem en kezdtem el hasonlitgatni a ket helyzetet, de ha mar parhuzamot vonunk...
sztem kimelj meg a jobbikos primitiv faszsagaidtol, azzal megjobban jarna mindenki.

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 19 2014 11:35am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 19 2014 11:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2014 06:34pm)
hat valoszinuleg nem hetekig orlodnek a tudataban, hanem egyszer megtudnam es akkor kellene cselekednem
ha fogalmad sincs arrol amit beszelek akkor kerlek ne pofazz bele, es egyebkent sem en kezdtem el hasonlitgatni a ket helyzetet, de ha mar parhuzamot vonunk.
sztem kimelj meg a jobbikos primitiv faszsagaidtol, azzal megjobban jarna mindenki.



Hogy miről beszélsz? Azon kívül, hogy mereven véded Josheide álláspontját kb. az égvilágon semmit nem produkáltál, úgyhogy még egyszer megkérlek pls hagyd ezt a témát.

A primitív jelzőt meg primitív postban használni no comment.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 11:39am
Quote (-joey- @ 19 Feb 2014 18:38)
Hogy miről beszélsz? Azon kívül, hogy mereven véded Josheide álláspontját kb. az égvilágon semmit nem produkáltál, úgyhogy még egyszer megkérlek pls hagyd ezt a témát.

A primitív jelzőt meg primitív postban használni no comment.


ertem, rendben, nincs is tobb kerdesem, nem is ertem miert pazaroltam el arra akar egy percet is az eletembol, hogy egy faek egyszerusegevel vetekedo emberrel beszeljek, mesz is vissza a picsaba blocklistre.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll