Quote (sylke @ 19 Feb 2014 18:31)
hát azért egy játékbeli nyomás meg irl nyomás között kellöen kurvanagy különbség van :DD
hat valoszinuleg nem hetekig orlodnek a tudataban, hanem egyszer megtudnam es akkor kellene cselekednem
Quote (-joey- @ 19 Feb 2014 18:29)
Hallod, neked fingod nincs a folyamatos nyomásról, ha egy szaros játékhoz hasonlítod. Szerintem most szállj ki ebből a témából, mindenki jobban jár.
ha fogalmad sincs arrol amit beszelek akkor kerlek ne pofazz bele, es egyebkent sem en kezdtem el hasonlitgatni a ket helyzetet, de ha mar parhuzamot vonunk...
sztem kimelj meg a jobbikos primitiv faszsagaidtol, azzal megjobban jarna mindenki.
This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 19 2014 11:35am