d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Egy Szakítás Után
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 07:31am
Quote (anyd @ Feb 5 2014 02:25pm)
vis te nagyon durván ösztönlény vagy :D


mindenki a pinára gondol, aki nem az nem koncentrál eléggé
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 5 2014 07:33am
Quote (anyd @ Feb 5 2014 02:25pm)
vis te nagyon durván ösztönlény vagy :D


implying nem csak a szája jár
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 07:41am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 5 2014 02:33pm)
implying nem csak a szája jár


de miről? azzal kezdtem, hogy én beszari beta vagyok csajokkal szemezni buszon
az meg h beszélgetek egy csajjal ha már leült mellém dumálni nem egy alpha as fuck nem?
meg a mostani barátnőm is geci ocsmány ugye, szal nem tudom mire érted h jár a szám
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 5 2014 07:42am
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 02:41pm)
de miről? azzal kezdtem, hogy én beszari beta vagyok csajokkal szemezni buszon
az meg h beszélgetek egy csajjal ha már leült mellém dumálni nem egy alpha as fuck nem?
meg a mostani barátnőm is geci ocsmány ugye, szal nem tudom mire érted h jár a szám


Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 07:43am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 5 2014 02:42pm)
http://i.imgur.com/sv7lqM9.jpg


ja, jól van akkor ez ilyen mesh/10
azt hittem már értelmesen elmondod h miért vagyok éppen fogyaték, de ha nem hát nem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 5 2014 07:45am
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 02:43pm)
ja, jól van akkor ez ilyen mesh/10
azt hittem már értelmesen elmondod h miért vagyok éppen fogyaték, de ha nem hát nem


>én
>értelmesen elmondani valamit és nem csak ugatni

pick 1
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 5 2014 07:47am
Quote (Vismajor @ 5 Feb 2014 14:31)
mindenki a pinára gondol, aki nem az nem koncentrál eléggé


Klasszikust csak pontosan...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 5 2014 07:54am
Quote (bbaallaaggee @ 5 Feb 2014 14:47)
Klasszikust csak pontosan...


ez nem valami orosz idézet?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 08:07am
Quote (bbaallaaggee @ Feb 5 2014 02:47pm)
Klasszikust csak pontosan...


Bocsi :shy:
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 5 2014 08:09am
Quote (Vismajor @ 5 Feb 2014 15:07)
Bocsi :shy:


Si hoc non legere potes, tu asinus es
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll