d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajna > A Helyzet Fokozódik
Prev191011121320Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 20 2014 09:59am
Quote (-joey- @ 20 Feb 2014 17:54)
Mi lenne ha inkább ide postolnál:

http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=283

A te postjaidat úgysem kell értelmezni, a +1 meg ott is +1.


postblocker ftw, amúgy igazad van

remélem lecsitulnak majd a dolgok és nem lesz ebből nagyobb balhé... de minek ehhez annyi külügyminiszter? nemzetközi összecsapást akarnak elérni?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 20 2014 10:21am
Azért elég durva most már, mesterlövészek lövöldöznek fegyvertelen emberekre, ak-val is lövöldöznek, 21 éves önkéntes ápolót is lelőttek a rendőrök..
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 20 2014 10:25am
Quote (Smat @ Feb 20 2014 06:21pm)
Azért elég durva most már, mesterlövészek lövöldöznek fegyvertelen emberekre, ak-val is lövöldöznek, 21 éves önkéntes ápolót is lelőttek a rendőrök..


Orosz volt
Megerdemelte
Fogyjanak csak
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 20 2014 10:31am
Quote (putincykavodka @ 20 Feb 2014 16:25)
Orosz volt
Megerdemelte
Fogyjanak csak


Jól van rici, húzzál ki a topicból ha nem tudsz érdemileg hozzájárulni a témához.

ON:
Elvileg már több mint 60 rendőrt foglyul ejtettek a tüntetők.
Amerika is üzent már a kormánynak hogy tegyék le a fegyvert a rendőrök és békésen próbálják megoldani a helyzetet.

Bár azt nem tudom hogy Amerika mit pofázik bele, kurvára semmi kötödésük nincs Ukrajnához, max annyi hogy Klicsko mikor fog náluk boxolni..
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 20 2014 10:47am
Ukrajnába legalább tesz a nép a változás érdekében nem úgy mint itthon

This post was edited by Opsilo on Feb 20 2014 10:47am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 20 2014 10:58am
Quote (Opsilo @ Feb 20 2014 06:47pm)
Ukrajnába legalább tesz a nép a változás érdekében nem úgy mint itthon


Bele is haltak paran

En aztan nem fogom a kisujjamat sem mozditani hogy jarabek unokai egyszer jobb orszagban elhessenek
Inkabb dzsalok kulfoldre ahol a normalis elet nem kivaltsag
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 20 2014 11:07am
Quote (Smat @ Feb 20 2014 05:21pm)
Azért elég durva most már, mesterlövészek lövöldöznek fegyvertelen emberekre, ak-val is lövöldöznek, 21 éves önkéntes ápolót is lelőttek a rendőrök..



Ha a szélsőjobbos hőbörgők nem kezdenek el a tűzszünetben lövöldözni, akkor nem durvult volna így el. Az ő lelkükön szárad ez a sok ártatlan halott. A rendőrnek az a dolga, hogy ha lőnek rá, akkor visszatüzel, és nem fog előtte odamenni mindenkihez, hogy bocsáss meg, te fegyveres lázadó vagy, vagy csak civil. Elszomorító ami történt.

Quote (hedgehogsword @ Feb 20 2014 04:59pm)
postblocker ftw, amúgy igazad van

remélem lecsitulnak majd a dolgok és nem lesz ebből nagyobb balhé... de minek ehhez annyi külügyminiszter? nemzetközi összecsapást akarnak elérni?


Én nem szoktam blokkolni az idiótákat, maximum tanácsot adok, hogy hol tudja jobban érvényesíteni az egyszerűségét.

This post was edited by -joey- on Feb 20 2014 11:09am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 20 2014 11:14am
Quote (Smat @ 20 Feb 2014 17:31)
Jól van rici, húzzál ki a topicból ha nem tudsz érdemileg hozzájárulni a témához.

ON:
Elvileg már több mint 60 rendőrt foglyul ejtettek a tüntetők.
Amerika is üzent már a kormánynak hogy tegyék le a fegyvert a rendőrök és békésen próbálják megoldani a helyzetet.

Bár azt nem tudom hogy Amerika mit pofázik bele, kurvára semmi kötödésük nincs Ukrajnához, max annyi hogy Klicsko mikor fog náluk boxolni..


Egyébként ez érdekes kérdés, hogy milyen jogon akar beavatkozni az EU, USA, vagy bármilyen másik hatalom egy ország belügyeibe. Ugye a józan ész azt diktálná, hogy semmi köze hozzá senkinek, hogy mi történik az országomban, de azért itt ennél többről van szó. A gazdasági nehézségek miatt valakinek mindenképp pénzt kell adnia, és ennek fejében szerintem tök jogos követelés pl, hogy ha már adok többmilliárd dollárt, ne végezzétek ki a tüntetőket, vagy hozzatok olyan törvényt, ami diktatórikus. Másrészről meg az alapvető emberi jogok biztosítása nem lokális, hanem globális feladat, és ha valahol olyan történik, ami ezzel szembemegy, akkor igenis feladata szerintem egy nagyhatalomnak, hogy beleszóljon más ország ügyeibe, hiszen ilyenkor ezek már nem belügyek.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 20 2014 11:21am
Quote (-joey- @ Feb 20 2014 06:07pm)
Ha a szélsőjobbos hőbörgők nem kezdenek el a tűzszünetben lövöldözni, akkor nem durvult volna így el. Az ő lelkükön szárad ez a sok ártatlan halott. A rendőrnek az a dolga, hogy ha lőnek rá, akkor visszatüzel, és nem fog előtte odamenni mindenkihez, hogy bocsáss meg, te fegyveres lázadó vagy, vagy csak civil. Elszomorító ami történt.



Én nem szoktam blokkolni az idiótákat, maximum tanácsot adok, hogy hol tudja jobban érvényesíteni az egyszerűségét.


Pont erre gondoltam, hogy teljesen felesleges és céltalan az egész. Tűzszünet volt, tárgyalások voltak, a Janu akárkicsoda is már rég felajánlotta a lemondását. Mi értelme? Mi a cél?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 20 2014 11:22am
Quote (tevetava @ 20 Feb 2014 19:14)
Egyébként ez érdekes kérdés, hogy milyen jogon akar beavatkozni az EU, USA, vagy bármilyen másik hatalom egy ország belügyeibe. Ugye a józan ész azt diktálná, hogy semmi köze hozzá senkinek, hogy mi történik az országomban, de azért itt ennél többről van szó. A gazdasági nehézségek miatt valakinek mindenképp pénzt kell adnia, és ennek fejében szerintem tök jogos követelés pl, hogy ha már adok többmilliárd dollárt, ne végezzétek ki a tüntetőket, vagy hozzatok olyan törvényt, ami diktatórikus. Másrészről meg az alapvető emberi jogok biztosítása nem lokális, hanem globális feladat, és ha valahol olyan történik, ami ezzel szembemegy, akkor igenis feladata szerintem egy nagyhatalomnak, hogy beleszóljon más ország ügyeibe, hiszen ilyenkor ezek már nem belügyek.


semmilyen JOGON, de az usanak pl egesz 20. szazadban erre epult/epul a kulpolitikaja, miota a manifest destinyt rahuztak a kulugyekre is, szoval nem most talaltak ki

aztan lehet jonni ilyenekkel, hogy JA TOKJO URUGY HOGY RABOLJAK AZ OLAJAT meg mittudomen, de legalabb kovetkezetesek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121320Next
Add Reply New Topic New Poll