d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1910111213237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 19 2014 07:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Jan 2014 14:16)
nincs energiám flamelni :(

csak smatot vállalom el mindig, mert őt nem kedvelem különösebben, de ő úgy itthagyta a topicot a tldr-ek láttán, mint az országot a törlesztőrészlet láttán


:DDDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 07:38am


egy indoklást kérek attól a 11 embertől
komolyan
no flame
reagálni se fogok rá
csak könyörgöm
valaki
mondja
meg
miért
szavazna
a
jobbikra

11 jobbikos csak össze tud dobni együtt egy szép kerek mondatot, amiben kifejtik, hogy miért ilyen agymosott idióták

This post was edited by xGurke on Jan 19 2014 07:38am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 07:42am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 14:38)
http://2.ii.gl/70-kAu.png

egy indoklást kérek attól a 11 embertől
komolyan
no flame
reagálni se fogok rá
csak könyörgöm
valaki
mondja
meg
miért
szavazna
a
jobbikra

11 jobbikos csak össze tud dobni együtt egy szép kerek mondatot, amiben kifejtik, hogy miért ilyen agymosott idióták


mert részben egyetértenek némely intézkedéseikkel, és ha még látják is, hogy sok faszságuk van, legalább tényleg valami gyökeresen mást csinálnának (na az aztán tuti), nem értem miért vagy ezen így kiakadva.

én épphogy csodálkozom, hogy az összefogás vezet, pedig pl. én is nullvoteoltam

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jan 19 2014 07:43am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 19 2014 07:43am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 14:38)
http://2.ii.gl/70-kAu.png

egy indoklást kérek attól a 11 embertől
komolyan
no flame
reagálni se fogok rá
csak könyörgöm
valaki
mondja
meg
miért
szavazna
a
jobbikra

11 jobbikos csak össze tud dobni együtt egy szép kerek mondatot, amiben kifejtik, hogy miért ilyen agymosott idióták



Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 07:46am
Nem megyek el szavazni / Nem szavazhatok meg

28.30% (15 Votes)

most senki se akad ki hogy a bagázs egyharmada hazaáruló? :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 07:52am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 19 2014 01:42pm)
mert részben egyetértenek némely intézkedéseikkel, és ha még látják is, hogy sok faszságuk van, legalább tényleg valami gyökeresen mást csinálnának (na az aztán tuti), nem értem miért vagy ezen így kiakadva.


sose volt szimpatikus a jobbik
a célközönségének a nagyrésze meg pláne nem
valamelyik képviselőjével volt interjú és acélbetétes bakancsban meg bomberdzsekiben ment be a parlamentben és amikor megkérdezték, hogy miért akkor kb "lol xd mert megtehetem" választ adott, mint valami kibaszott autista
egyszer margitszigeten belefutottam egy jobbikos rendezvénybe, gondoltam maradok egy picit. nem akarom kommentálni se az tömeget, se a rendezvényen felszólaló embereket, de akkor azt hittem ez valami vicc
pár hónapja volt a deák ferenc téren, barátnőm lakása előtt egy hasonló, csak picit nagyobb kaliberű rendezvény, ahol beszélt sok jobbikos, többek között vona gábor bácsi is



ezt a lakás ablakából fényképeztem
azt a kibaszott szardobálást, amit órákon keresztül műveltek szerintem elképzelni nem tudjátok
mindenki zsidó, mindenki köcsög, mindenki cigány a másik pártokból, csak ők a magyarok és mindenki mást a dunába kéne folytani
és ezeket kb szó szerint idézem :)
amikor elegünk lett belőle, hogy akármilyen hangosan üvöltetjük a zenét, akkor is halljuk ezt a sok autistát, akkor átmentünk másik lakásba, DE
a ház előtt, a rendezvényt hallgató emberektől majdnem hányingert kaptam
az emberek fele ilyen turul tetoválással megáldott kopasz fasz
volt egy csávó, akinek adolf hitler arcképe volt a kabátjára varrva

hát nekem nem ez a párt akikre szívesen szavaznék és szívesen tartoznék a követőik közé
de ez csak néhány dolog, ami most hirtelen eszembe jutott velük kapcsolatban
remélem elég annyira, hogy életben tartsam a topicot
ha nem, akkor még írok majd

This post was edited by xGurke on Jan 19 2014 07:53am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 07:55am
Quote
remélem elég annyira, hogy életben tartsam a topicot
ha nem, akkor még írok majd


kezdésnek ok
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 19 2014 07:56am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 14:52)
sose volt szimpatikus a jobbik
a célközönségének a nagyrésze meg pláne nem
valamelyik képviselőjével volt interjú és acélbetétes bakancsban meg bomberdzsekiben ment be a parlamentben és amikor megkérdezték, hogy miért akkor kb "lol xd mert megtehetem" választ adott, mint valami kibaszott autista
egyszer margitszigeten belefutottam egy jobbikos rendezvénybe, gondoltam maradok egy picit. nem akarom kommentálni se az embereket, se a rendezvényen felszólaló embereket, de akkor azt hittem ez valami vicc
pár hónapja volt a deák ferenc téren, barátnőm lakása előtt egy hasonló, csak picit nagyobb kaliberű rendezvény, ahol beszélt sok jobbikos, többek között vona gábor bácsi is

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1377571_10151682199626466_747750719_n.jpg

ezt a lakás ablakából fényképeztem
azt a kibaszott szardobálást, amit órákon keresztül műveltek szerintem elképzelni nem tudjátok
mindenki zsidó, mindenki köcsög, mindenki cigány a másik pártokból, csak ők a magyarok és mindenki mást a dunába kéne folytani
és ezeket kb szó szerint idézem :)
amikor elegünk lett belőle, hogy akármilyen hangosan üvöltetjük a zenét, akkor is halljuk ezt a sok autistát, akkor átmentünk másik lakásba, DE
a ház előtt, a rendezvényt hallgató emberektől majdnem hányingert kaptam
az emberek fele ilyen turul tetoválással megáldott kopasz fasz
volt egy csávó, akinek adolf hitler arcképe volt a kabátjára varrva

hát nekem nem ez a párt akikre szívesen szavaznék és szívesen tartoznék a követőik közé
de ez csak néhány dolog, ami most hirtelen eszembe jutott velük kapcsolatban
remélem elég annyira, hogy életben tartsam a topicot
ha nem, akkor még írok majd


,,A történelem megismétli önmagát."
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 07:57am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 14:52)
sose volt szimpatikus a jobbik
a célközönségének a nagyrésze meg pláne nem
valamelyik képviselőjével volt interjú és acélbetétes bakancsban meg bomberdzsekiben ment be a parlamentben és amikor megkérdezték, hogy miért akkor kb "lol xd mert megtehetem" választ adott, mint valami kibaszott autista
egyszer margitszigeten belefutottam egy jobbikos rendezvénybe, gondoltam maradok egy picit. nem akarom kommentálni se az tömeget, se a rendezvényen felszólaló embereket, de akkor azt hittem ez valami vicc
pár hónapja volt a deák ferenc téren, barátnőm lakása előtt egy hasonló, csak picit nagyobb kaliberű rendezvény, ahol beszélt sok jobbikos, többek között vona gábor bácsi is

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1377571_10151682199626466_747750719_n.jpg

ezt a lakás ablakából fényképeztem
azt a kibaszott szardobálást, amit órákon keresztül műveltek szerintem elképzelni nem tudjátok
mindenki zsidó, mindenki köcsög, mindenki cigány a másik pártokból, csak ők a magyarok és mindenki mást a dunába kéne folytani
és ezeket kb szó szerint idézem :)
amikor elegünk lett belőle, hogy akármilyen hangosan üvöltetjük a zenét, akkor is halljuk ezt a sok autistát, akkor átmentünk másik lakásba, DE
a ház előtt, a rendezvényt hallgató emberektől majdnem hányingert kaptam
az emberek fele ilyen turul tetoválással megáldott kopasz fasz
volt egy csávó, akinek adolf hitler arcképe volt a kabátjára varrva

hát nekem nem ez a párt akikre szívesen szavaznék és szívesen tartoznék a követőik közé
de ez csak néhány dolog, ami most hirtelen eszembe jutott velük kapcsolatban
remélem elég annyira, hogy életben tartsam a topicot
ha nem, akkor még írok majd

igazából, ha a jobbikosokat gyújtanák fel, az országnak elég sok problémája megoldódna, többek között a deviza hitelesek kérdése is
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 07:58am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 14:52)
sose volt szimpatikus a jobbik
a célközönségének a nagyrésze meg pláne nem
valamelyik képviselőjével volt interjú és acélbetétes bakancsban meg bomberdzsekiben ment be a parlamentben és amikor megkérdezték, hogy miért akkor kb "lol xd mert megtehetem" választ adott, mint valami kibaszott autista
egyszer margitszigeten belefutottam egy jobbikos rendezvénybe, gondoltam maradok egy picit. nem akarom kommentálni se az tömeget, se a rendezvényen felszólaló embereket, de akkor azt hittem ez valami vicc
pár hónapja volt a deák ferenc téren, barátnőm lakása előtt egy hasonló, csak picit nagyobb kaliberű rendezvény, ahol beszélt sok jobbikos, többek között vona gábor bácsi is

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1377571_10151682199626466_747750719_n.jpg

ezt a lakás ablakából fényképeztem
azt a kibaszott szardobálást, amit órákon keresztül műveltek szerintem elképzelni nem tudjátok
mindenki zsidó, mindenki köcsög, mindenki cigány a másik pártokból, csak ők a magyarok és mindenki mást a dunába kéne folytani
és ezeket kb szó szerint idézem :)
amikor elegünk lett belőle, hogy akármilyen hangosan üvöltetjük a zenét, akkor is halljuk ezt a sok autistát, akkor átmentünk másik lakásba, DE
a ház előtt, a rendezvényt hallgató emberektől majdnem hányingert kaptam
az emberek fele ilyen turul tetoválással megáldott kopasz fasz
volt egy csávó, akinek adolf hitler arcképe volt a kabátjára varrva

hát nekem nem ez a párt akikre szívesen szavaznék és szívesen tartoznék a követőik közé
de ez csak néhány dolog, ami most hirtelen eszembe jutott velük kapcsolatban
remélem elég annyira, hogy életben tartsam a topicot
ha nem, akkor még írok majd


kb tök ugyanilyen véleménnyel vagyok a sötet neonáci jobbik támogatókkal kapcsolatban - csak azt kéne észrevenni, hogy van egy értelmesebb réteg is, itt a forumon is, aki meg tudja formálni normálisan a véleményét, alapvetően máshogy gondolkodik, mint te, és pár dologban egyetért a jobbikkal, jelenleg nem lát jobb megoldást, ezért rájuk szavaz, de ettől még nem lesz "jobbikos" valaki szerintem.

mindegyik pártnak vannak értelmes és hülye támogatóik is - az arány az más kérdés, de azért mert valaki máshogy gondolkodik nem értem miért kell ennyire kiakadni minden alkalommal

mindazonáltal nagyon távol áll tőlem a jobbik, szóval nem őket védem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213237Next
Add Reply New Topic New Poll