d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > En Is Wt: V 1.10
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 13 2014 06:15am
Quote (zsansaccount @ Jan 13 2014 02:13pm)
logikus, akkor tényleg kipróbálhatnák h kiveszik a keverést meg azt, h az rw új item. bár hozzáteszem, h azok az árusok akik folyton minden gamet szét spammolnak, mindenféle cuccot árulnak, nem csak rw-ket, szóval valszeg azokat is duppolják és bár nem tudom, h milyen arányban tűnnek el, de ha meg tudnak élni és mindig van, aki veszik tőlük a dolgokat, addig nem lehet annyira rossz


Ok is jspn veszik, vagy duped vagy nem :d

Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 13 2014 06:25am
Quote (sylke @ 13 Jan 2014 14:15)
mindenki hülyébb lett


nem hiszem, de aranyaban sokkal tobb a casual + pont megvan a legnagyobb reszeben ez az oriasi entitlement, hogy ADJURAMISTENDEAZONNAL mindent, es ha nem, akkor mennek a forumra sirni, hogy omg too hard plz nerf

regen meg szerintem tobb volt az iylen nerdebb jatekos, akinek nem volt feltetlenul gond, hogy valami nehez, vagy kihivas, mert ahhoz volt szokva

szerintem legalabbis
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 13 2014 06:32am
Quote (zsansaccount @ Jan 13 2014 01:13pm)
logikus, akkor tényleg kipróbálhatnák h kiveszik a keverést meg azt, h az rw új item. bár hozzáteszem, h azok az árusok akik folyton minden gamet szét spammolnak, mindenféle cuccot árulnak, nem csak rw-ket, szóval valszeg azokat is duppolják és bár nem tudom, h milyen arányban tűnnek el, de ha meg tudnak élni és mindig van, aki veszik tőlük a dolgokat, addig nem lehet annyira rossz


nem hinnem, hogy olyan kurvara jol elnenek belole, csak szerintem ez egyszeri befektetest igenyel, aztan ha minden megvan akkor onanntol kezdve ha csurran cseppen valami mostanaban, akkor orulnek neki
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 13 2014 06:36am
Quote (zsansaccount @ Jan 13 2014 01:13pm)
logikus, akkor tényleg kipróbálhatnák h kiveszik a keverést meg azt, h az rw új item. bár hozzáteszem, h azok az árusok akik folyton minden gamet szét spammolnak, mindenféle cuccot árulnak, nem csak rw-ket, szóval valszeg azokat is duppolják és bár nem tudom, h milyen arányban tűnnek el, de ha meg tudnak élni és mindig van, aki veszik tőlük a dolgokat, addig nem lehet annyira rossz


Az egyéb cuccokat (magic-rare-set-unique-socketed stb.) zömmel botok találják. Dupolni csak rúnát és jewelt szoktak.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 13 2014 06:41am
Quote (-joey- @ Jan 13 2014 02:36pm)
Az egyéb cuccokat (magic-rare-set-unique-socketed stb.) zömmel botok találják. Dupolni csak rúnát és jewelt szoktak.


meg a sok lv67 diademot is gondlom :D
amin olyan stat van, ami amugy nem is spawnolhat.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 13 2014 06:48am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 13 2014 01:41pm)
meg a sok lv67 diademot is gondlom :D
amin olyan stat van, ami amugy nem is spawnolhat.


Azokat imbuezzák szerintem. Imbue-rollback volt régen a divat. Mondjuk lehetséges, hogy atm létezik item import, fogalmam sincs, kiestem már abból a körből, hogy mindent tudjak.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 13 2014 06:53am
Quote (-joey- @ Jan 13 2014 02:48pm)
Azokat imbuezzák szerintem. Imbue-rollback volt régen a divat. Mondjuk lehetséges, hogy atm létezik item import, fogalmam sincs, kiestem már abból a körből, hogy mindent tudjak.


trophy roomba volt vmi item, amin asszem 4prefix volt talan :D

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jan 13 2014 06:54am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 13 2014 07:36am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 13 2014 02:53pm)
trophy roomba volt vmi item, amin asszem 4prefix volt talan :D


Nem emlekszem ilyenre, de olyanra biztosan, ami egyebkent legit lett volna, csak ilvl1
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 13 2014 07:41am
Quote (putincykavodka @ Jan 13 2014 03:36pm)
Nem emlekszem ilyenre, de olyanra biztosan, ami egyebkent legit lett volna, csak ilvl1


megyek is fallent farmolni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 13 2014 07:54am


countess kesz, ithet dobott, mar csak jah ber kell : D



gecilassan haladok igy p8ban, hogy egyenkent kell lecsapkodni mindent
switchbe beraktam egy 3 sockos bowt, egy shaphireral es 2 topazzal, neha felek befutni tul sok mob koze

nem baj, nemsokara lesz hammer es akkor elindul a powerspike, csak addig el kell jutni ^^

mara ennyi, legkozelebb szerintem szerdan jatszok
Go Back To Magyar Topic List
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll