d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 2 V1.00 Walk #2
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 9 2014 02:22am
Mivel csinaljatok ezeket a gifeket lbl
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 9 2014 03:06am
Quote (SummertimeClothes @ Jan 9 2014 09:22am)
Mivel csinaljatok ezeket a gifeket lbl


Én egy random gif-makert gugliztam, és a trial verziót használom. Easy gif maker asszem a neve.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 9 2014 06:33am
lvl 57
elkezdtem ringeket gamblezni, eddig semmi, meg nightsmokeot is probalom meg mindig
atleptem 1k hpt

Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 9 2014 06:56am
meg 2 szint es lesz redemptionom
heal potit eleg sokat kell inni, remelem azzal jobb lesz





Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 9 2014 07:12am
egy lepessel kozelebb a sojhoz



Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 9 2014 08:26am
uj ring





Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 9 2014 10:03am
kicsit elovettem a bg/im necem, lepek par szintet vele is

This post was edited by Floodban on Jan 9 2014 10:04am
Member
Posts: 6,968
Joined: Aug 4 2007
Gold: 5,222.00
Mar 3 2014 06:36am
csak a classicot tolod? jó lenne 1 40-es shakot látni.. ha lodban is menetelsz és esik 1, tedd már fel pls kösz cső
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 3 2014 06:39am
Quote (bub1hu @ Mar 3 2014 01:36pm)
csak a classicot tolod? jó lenne 1 40-es shakot látni.. ha lodban is menetelsz és esik 1, tedd már fel pls kösz cső


Parancsolj: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66038881&f=129&p=443139647
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll