Quote (Senee @ 27 Dec 2013 10:42)
failtrollkodás mi
ficsurgyerek
te is akkor jössz majd csak rá mi a fasdzról beszéltem mikor az utcán leszel éhezve
failtrollkodás... istenem
fingotok nicns a világrol de azért a pofátok az jár
inb4 bármilyen arrogáns szar közvetett közvetlen nagypofáju válasz
remélem elsőkézből tapasztaljátok majd milyen nyomorultnak lenni, mert sokszor nem csak rajtatok múlik a dolog
és akkor majd visszvesztek a gecinagy pofátokból meg elgondolkodtok ezekröl a dolgokrol
nem vmi esélyes h a subról vki az utcára kerül
elég balfasznak kell hozzá lenni tbh