d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Idefigyejjetek NÚbok
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 27 2013 04:11am
Minden áldott nap ugyanaz a szar megy...
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 27 2013 04:35am
Quote (Senee @ Dec 27 2013 10:46am)
törném szarra a 60 kilos kis csofadék testedet nagyarcu seggfej
hugyos kis szar

inb4 hu de jol megtrolkodtalak de ideges vagy huhu haha hehe
idiota faszrák


erről beszéltem ehöl gyec ezkla kocsog davbe
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 27 2013 04:50am
Quote (Senee @ Dec 27 2013 10:46am)
törném szarra a 60 kilos kis csofadék testedet nagyarcu seggfej
hugyos kis szar

inb4 hu de jol megtrolkodtalak de ideges vagy huhu haha hehe
idiota faszrák


nyomorult idegbeteg failtroll löl
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 27 2013 05:37am
jol van szopkodjátok csak egymás faszát
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2013 06:24am
seneet vki meghekkelte :~)
inb4 átloggoltam rá

This post was edited by Lacii on Dec 27 2013 06:25am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 27 2013 07:21am
Quote (Senee @ 27 Dec 2013 10:42)
failtrollkodás mi
ficsurgyerek
te is akkor jössz majd csak rá mi a fasdzról beszéltem mikor az utcán leszel éhezve
failtrollkodás... istenem
fingotok nicns a világrol de azért a pofátok az jár
inb4 bármilyen arrogáns szar közvetett közvetlen nagypofáju válasz

remélem elsőkézből tapasztaljátok majd milyen nyomorultnak lenni, mert sokszor nem csak rajtatok múlik a dolog
és akkor majd visszvesztek a gecinagy pofátokból meg elgondolkodtok ezekröl a dolgokrol


nem vmi esélyes h a subról vki az utcára kerül
elég balfasznak kell hozzá lenni tbh
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 27 2013 07:23am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 27 2013 03:21pm)
nem vmi esélyes h a subról vki az utcára kerül
elég balfasznak kell hozzá lenni tbh


én beköltöznék Patrikékhoz, úgy is akkora házuk van, hogy az anyjáék 3 hónapig észre se vennék, hogy ott élek
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2013 07:26am
75 kilo vagyok ebbol izom 75 kilo
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 27 2013 07:35am
Quote (Saenchai @ 27 Dec 2013 14:23)
én beköltöznék Patrikékhoz, úgy is akkora házuk van, hogy az anyjáék 3 hónapig észre se vennék, hogy ott élek


:DDDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 27 2013 07:39am
Quote (Saenchai @ 27 Dec 2013 14:23)
én beköltöznék Patrikékhoz, úgy is akkora házuk van, hogy az anyjáék 3 hónapig észre se vennék, hogy ott élek


csak szépen csendben gondoznád az ültetvényeket
Go Back To Magyar Topic List
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll