d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Hogyan Piritod
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 6 2013 05:12pm
Quote (Vismajor @ 7 Dec 2013 01:10)
nekem is volt olyan, akkor se mennék ki pucéran
és hülyeség, de még akkor se szeretek ha tök egyedül vagyok itthon :D


mászkálni én se, de simán kimegyek este pisálni, ha meg meglát az öcsém who cares
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 6 2013 05:35pm
Quote (Vismajor @ Dec 7 2013 01:06am)
jó a visszavágás, igaz
mondjuk anniyban ha éjjel kikell menned hugyozni, akkor simán kimész, nincs veszély, poló nélkül nem érdekelsz senkit
alsógatya nélkül annál inkább, bár lehet csak az én családom ilyen "prűd"


inb4 valaki beirja hogy neki még a hosszúnadrág alól is kilóg a fasza úgyhogy még bakancsot is felvesz az éjjeli pisáláshoz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 6 2013 05:36pm
Quote (Liliomtipro @ 7 Dec 2013 01:35)
inb4 valaki beirja hogy neki még a hosszúnadrág alól is kilóg a fasza úgyhogy még bakancsot is felvesz az éjjeli pisáláshoz


hátam mögé csapom és szirénázok mint a tűzoltó
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 6 2013 06:09pm
Quote (sylke @ Oct 22 2013 09:06am)
HE?
masterrace here


sehogy, nem vagyok oda a pirtosert
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 6 2013 06:18pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 7 2013 01:09am)
sehogy, nem vagyok oda a pirtosert


birom az ilyen ontopic postokat 60 offtopic utan ^^
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 7 2013 03:24am
Quote (RRC @ Dec 7 2013 12:05am)
én meztelen alszom mindig, nem értem alsógatya minek, szorítja a tököd etc, hadd lengjen ha egyedül vagy


nekem olyan epic kényelmes sportboxerem van, ami olyan lágyan ringatja a tokeimet, hogy jobb benne mint pucéran
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 7 2013 03:56am
Quote (Vismajor @ 7 Dec 2013 01:03)
poló minek?


én mondjuk elég rosszul alszom télen 10 fokban póló nélkül, jó mondjuk ma két réteg is volt rajtam + 2 takaró
de nem télen is egyszerűen fos ha nincs rajtam a póló+gatya kombó, annyi h a gatya ilyen öregapás bő cucc, szal kb mintha semmi nem lenne rajtad
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 28 2014 02:17am
tegnap ettem piritost, pedig nem szoktam gyakran
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 28 2014 02:20am
elromlott a swag radios (!) kenyerpiritom : (
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 28 2014 02:24am
Quote (jarabekg @ Feb 28 2014 10:20am)
elromlott a swag radios (!) kenyerpiritom : (


rip in pieces
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll