Quote (Vismajor @ Dec 7 2013 01:06am)
jó a visszavágás, igaz
mondjuk anniyban ha éjjel kikell menned hugyozni, akkor simán kimész, nincs veszély, poló nélkül nem érdekelsz senkit
alsógatya nélkül annál inkább, bár lehet csak az én családom ilyen "prűd"
inb4 valaki beirja hogy neki még a hosszúnadrág alól is kilóg a fasza úgyhogy még bakancsot is felvesz az éjjeli pisáláshoz