Quote (CyberPunk666 @ 6 Jul 2013 01:18)
Szerintem, akkor is kár bele ilyen durva gomb. Sokkal kevesebbet kellene sebeznie szerintem.
50%-ot max a kintaro/goro sebez, inkább 33%-nak tűnik ez nekem
az meg kevesebb mint két szar 3-gombos, vagy három 2-gombos (pl felütés)..
nem kimondottan dúrva
ráadásul jóeséllyel csak disabled állapotban lehet használni ha nem két idióta játszik egymással, tehát azt megelőzi egy kombó
ebben az esetben nyílván fullon kell lennie annak aki ezt csinálja, a másiknak pedig ilyenkor úgyis van kombobreakerre 2 sávja
ezt a játékot is rommá patchelték -ahogy elnézem fórumokat- az elmúlt két évben, vannak breakpointok, animáció mennyi ideig tart (tehát mennyire punishable ha blockolnak valamit), etc etc etc kb mindent megváltoztattak
jól ki van ez találva
This post was edited by Anarkin on Jul 5 2013 05:32pm