d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev191011121325Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 5 2013 01:41pm
Quote (AngryBug @ 5 Jul 2013 21:36)
a sztori mód amugy sztem nagyon rövid...

pont annyit vártam volna még h mindent lehessen irányítani, és ne csak 1 történet szálon fusson az egész


kabalnál tartok. remélem azért még nem ér véget túl hamar.

btw a story mód vége az milyen fokozatnak fele meg? nem lehetett választani.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 5 2013 01:42pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 5 2013 01:46pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 5 2013 07:41pm)
kabalnál tartok. remélem azért még nem ér véget túl hamar.

btw a story mód vége az milyen fokozatnak fele meg? nem lehetett választani.


Options-ban lehet állítani a sztori mód nehézségét
Kabal rész menő volt szerintem, azt bántam h Moloch és Motaro ellen nem lehetett harcolni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 5 2013 01:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 5 Jul 2013 21:41)
kabalnál tartok. remélem azért még nem ér véget túl hamar.

btw a story mód vége az milyen fokozatnak fele meg? nem lehetett választani.


ha nem allitottal at semmit, akkor elvileg medium asszem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 5 2013 04:34pm
rohadjon meg aki ezt a buzi xrayt kitalálta. Tök igazságtalan, hogy 1 darab benézett védekezés több, mint felét leveheti az életednek.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 5 2013 04:43pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 5 2013 11:34pm)
rohadjon meg aki ezt a buzi xrayt kitalálta. Tök igazságtalan, hogy 1 darab benézett védekezés több, mint felét leveheti az életednek.


de ha fos voltál akkor megfordíthatod vele a meccset, pont ez a lényege.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 5 2013 05:01pm
Quote (lacketto @ 6 Jul 2013 00:43)
de ha fos voltál akkor megfordíthatod vele a meccset, pont ez a lényege.


De ha fos voltam, akkor nem kell nyernem... Cserébe nagyon idegesítő tud lenni, ha 49% hpn bapom be, mikor a másikba 1 ütés kéne.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2013 05:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Jul 2013 01:01)
De ha fos voltam, akkor nem kell nyernem... Cserébe nagyon idegesítő tud lenni, ha 49% hpn bapom be, mikor a másikba 1 ütés kéne.


dehát mindkét playernek van rá lehetősége..
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 5 2013 05:18pm
Quote (Anarkin @ 6 Jul 2013 01:14)
dehát mindkét playernek van rá lehetősége..


Szerintem, akkor is kár bele ilyen durva gomb. Sokkal kevesebbet kellene sebeznie szerintem.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2013 05:30pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Jul 2013 01:18)
Szerintem, akkor is kár bele ilyen durva gomb. Sokkal kevesebbet kellene sebeznie szerintem.


50%-ot max a kintaro/goro sebez, inkább 33%-nak tűnik ez nekem

az meg kevesebb mint két szar 3-gombos, vagy három 2-gombos (pl felütés)..

nem kimondottan dúrva

ráadásul jóeséllyel csak disabled állapotban lehet használni ha nem két idióta játszik egymással, tehát azt megelőzi egy kombó

ebben az esetben nyílván fullon kell lennie annak aki ezt csinálja, a másiknak pedig ilyenkor úgyis van kombobreakerre 2 sávja



ezt a játékot is rommá patchelték -ahogy elnézem fórumokat- az elmúlt két évben, vannak breakpointok, animáció mennyi ideig tart (tehát mennyire punishable ha blockolnak valamit), etc etc etc kb mindent megváltoztattak

jól ki van ez találva

This post was edited by Anarkin on Jul 5 2013 05:32pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 5 2013 06:09pm
Quote (Anarkin @ Jul 5 2013 11:30pm)
50%-ot max a kintaro/goro sebez, inkább 33%-nak tűnik ez nekem

az meg kevesebb mint két szar 3-gombos, vagy három 2-gombos (pl felütés)..

nem kimondottan dúrva

ráadásul jóeséllyel csak disabled állapotban lehet használni ha nem két idióta játszik egymással, tehát azt megelőzi egy kombó

ebben az esetben nyílván fullon kell lennie annak aki ezt csinálja, a másiknak pedig ilyenkor úgyis van kombobreakerre 2 sávja



ezt a játékot is rommá patchelték -ahogy elnézem fórumokat- az elmúlt két évben, vannak breakpointok, animáció mennyi ideig tart (tehát mennyire punishable ha blockolnak valamit), etc etc etc kb mindent megváltoztattak

jól ki van ez találva


szőőrny
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121325Next
Add Reply New Topic New Poll