d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev191011121322Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 03:43pm
Quote (Rawen @ 8 Apr 2013 23:39)
>hogy soha többé nem fogod azokat a dolgokat amiket csak itthon tudsz élvezni (mint például a magyar alapanyagokból készült hazai ételek, vagy szinkronos mozik) élvezni?
>vagy szinkronos mozik) élvezni
>szinkron
>élvezni

Btw én pl sokkal közelebb állok a norvég mentalitáshoz mint a magyarhoz imo, inkább élnék egy skandináv államban ahol fejlett demokrácia van.


vagy japánban ahol minden rajzolt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2013 03:43pm
Quote (TouchCow @ 8 Apr 2013 23:43)
vagy japánban ahol minden rajzolt


Nem, Japán az szar hely.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 03:44pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Apr 2013 22:42)
this. Tudom, hogy kinn élni nehezebb, de amikor nemrég kiköltözött az asszony nevelőapja, akkor itthon mikor kérdezték, hogy milyen azt mondta: "furcsa, ott mindenki olyan, mint Matyi" (gyk: Mátyásnak hívnak engem).
Én is ezt éreztem maikor kinn voltam és beszélgettem velük. Az egy nekem való hely. Még akkor is, ha én csak külföldi leszek ott.



nope, vannak céljaim amiket nem értem el, de minden teljesen jó úton van afelé, és sikerül minden útba eső akadály, ezzel elégedett vagyok. Mégis van cél.


A nyelvvel hogy allsz?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 03:45pm
Quote (josheide @ 8 Apr 2013 23:41)
Ahogy elegedett vagy az eleteddel, megszunsz tobbet es jobbat akarni es stagnalsz.


Elégedett vagyok az életemmel, mert vannak céljaim, amik egyre közelebbinek látszódnak, és tudom, hogy el fogom őket érni. Mire elérem lesznek új céljaim és boldog és elégedett leszek, mert sorban valósítom meg azokat a dolgokat amikre vágyom.

Quote (josheide @ 8 Apr 2013 23:44)
A nyelvvel hogy allsz?


Német aránylag jól megy, angolul értek és el tudok társalogni (B1 - inb4 az lófasz, tudom), de azt fejleszteni kell, már megvan a lóvé, most egész nyáron angolt fogok tanulni intenzíven (valami heti 5*4-6 órásra gondoltam), utána megfejelem egy kis norvégiai utazással, hogy rögtön utána használjam is 24/7.

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 8 2013 03:47pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2013 03:46pm
Quote (Rawen @ Apr 8 2013 10:39pm)
>hogy soha többé nem fogod azokat a dolgokat amiket csak itthon tudsz élvezni (mint például a magyar alapanyagokból készült hazai ételek, vagy szinkronos mozik) élvezni?
>vagy szinkronos mozik) élvezni
>szinkron
>élvezni

Btw én pl sokkal közelebb állok a norvég mentalitáshoz mint a magyarhoz imo, inkább élnék egy skandináv államban ahol fejlett demokrácia van.


én meg akkor is szívesebben szeretnék magyarországon élni egy fejlett demokráciában

cp postjait meg innentől ignorálom, már 3 éve bosszantanak a magafajta tipikus mérnök mentalitású emberek a saját környezetemben, akiknek magyarázhat az ember, teljesen felesleges.


itt az emberek 90%-a így érez az életével kapcsolatban, kimegy külföldre, okés pénz, szép élet normális család, minden és midnenki más le van szarva, még a saját nagyanyja is.

This post was edited by jarabekg on Apr 8 2013 03:49pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2013 03:47pm
Quote (jarabekg @ 8 Apr 2013 23:46)
én meg akkor is szívesebben szeretnék magyarországon élni egy fejlett demokráciában


Nincs nekem erre 40 évem amit várakozásra pazarolhatok.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 03:48pm
Quote (jarabekg @ 8 Apr 2013 23:46)
én meg akkor is szívesebben szeretnék magyarországon élni egy fejlett demokráciában


nagy hiba azt gondolni, hogy mást is az tesz boldoggá ami téged. Simán ismerek olyan embert aki boldog a saját életében és mégsem szeretném az életét élni, és fordítva. Ez mindenkinek mást jelent.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 8 2013 03:50pm
én is gondolkodok a külföldön diploma után, angolul tudok, csak hova menjek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 8 2013 03:50pm
Quote (jarabekg @ 8 Apr 2013 22:46)
én meg akkor is szívesebben szeretnék magyarországon élni egy fejlett demokráciában


ez.
Quote (Rawen @ 8 Apr 2013 22:47)
Nincs nekem erre 40 évem amit várakozásra pazarolhatok.


csak sajnos ez is :c
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2013 03:51pm
Quote (Rawen @ Apr 8 2013 10:47pm)
Nincs nekem erre 40 évem amit várakozásra pazarolhatok.


nem várni kell rá, hanem tenni érte.

minél kevesebbet teszel érte annál többet kell várni

This post was edited by jarabekg on Apr 8 2013 03:52pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121322Next
Add Reply New Topic New Poll