Quote (josheide @ 8 Apr 2013 23:41)
Ahogy elegedett vagy az eleteddel, megszunsz tobbet es jobbat akarni es stagnalsz.
Elégedett vagyok az életemmel, mert vannak céljaim, amik egyre közelebbinek látszódnak, és tudom, hogy el fogom őket érni. Mire elérem lesznek új céljaim és boldog és elégedett leszek, mert sorban valósítom meg azokat a dolgokat amikre vágyom.
Quote (josheide @ 8 Apr 2013 23:44)
A nyelvvel hogy allsz?
Német aránylag jól megy, angolul értek és el tudok társalogni (B1 - inb4 az lófasz, tudom), de azt fejleszteni kell, már megvan a lóvé, most egész nyáron angolt fogok tanulni intenzíven (valami heti 5*4-6 órásra gondoltam), utána megfejelem egy kis norvégiai utazással, hogy rögtön utána használjam is 24/7.
This post was edited by CyberPunk666 on Apr 8 2013 03:47pm