d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev191011121330Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 14 2013 06:55am
Quote (Baleee @ Mar 14 2013 12:47pm)
Nem legjobbat, hanem abban az ar-ertekben a legjobbat. Nem mindegy, masreszt, mart anyagilag 'atlag magyar' vagyok. ^^



.


ezt nem mondanám, semmi köze az anyagiakhoz, olyan autóról beszélsz ami olcsó a piacon, az ért olcsó mert egy szarok, hiába csilivili az egész ha megveszed utána meg azért dolgozol hogy menjen .
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 07:02am
Quote (rapiddani @ 14 Mar 2013 14:55)
ezt nem mondanám, semmi köze az anyagiakhoz, olyan autóról beszélsz ami olcsó a piacon, az ért olcsó mert egy szarok, hiába csilivili az egész ha megveszed utána meg azért dolgozol hogy menjen .


De ettol meg a lenyeg ugyan az, az 'atlag magyar' nem engedhet meg maganak olyan autot, aminek vagyon a szervizkoltsege, mint pl amit Balage irt a BMW-rol, hogy jo, aranyos, megy, stb, de vannak gyorsankopo alkatreszek, amik rohadt dragak, nyilvan van egy hatar ameddig merlegelni kell es ne ertsd felre nem egy csilli-villit akarok, azert nem rugtam el a realitastol es tudom, hogy karban kell tartani, azert nem akarom a teljes keretet cska az auto arara kolteni, hogy ha javitani kell vmit rajta arra legyen 'hirtelen', d eorulnek neki, ha a javitasi koltseg 3-4 ev alatt nem egyezne meg az auto ujkori araval. Illetve ha netan meghuzzak, stb akkor szinten ne csillio legyen az adott elem javitasa.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 07:04am
Quote (Baleee @ Mar 14 2013 02:02pm)
De ettol meg a lenyeg ugyan az, az 'atlag magyar' nem engedhet meg maganak olyan autot, aminek vagyon a szervizkoltsege, mint pl amit Balage irt a BMW-rol, hogy jo, aranyos, megy, stb, de vannak gyorsankopo alkatreszek, amik rohadt dragak, nyilvan van egy hatar ameddig merlegelni kell es ne ertsd felre nem egy csilli-villit akarok, azert nem rugtam el a realitastol es tudom, hogy karban kell tartani, azert nem akarom a teljes keretet cska az auto arara kolteni, hogy ha javitani kell vmit rajta arra legyen 'hirtelen', d eorulnek neki, ha a javitasi koltseg 3-4 ev alatt nem egyezne meg az auto ujkori araval. Illetve ha netan meghuzzak, stb akkor szinten ne csillio legyen az adott elem javitasa.


Mennyi pénzed van rá?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 07:04am
Quote (Baleee @ 14 Mar 2013 14:02)
De ettol meg a lenyeg ugyan az, az 'atlag magyar' nem engedhet meg maganak olyan autot, aminek vagyon a szervizkoltsege, mint pl amit Balage irt a BMW-rol, hogy jo, aranyos, megy, stb, de vannak gyorsankopo alkatreszek, amik rohadt dragak, nyilvan van egy hatar ameddig merlegelni kell es ne ertsd felre nem egy csilli-villit akarok, azert nem rugtam el a realitastol es tudom, hogy karban kell tartani, azert nem akarom a teljes keretet cska az auto arara kolteni, hogy ha javitani kell vmit rajta arra legyen 'hirtelen', d eorulnek neki, ha a javitasi koltseg 3-4 ev alatt nem egyezne meg az auto ujkori araval. Illetve ha netan meghuzzak, stb akkor szinten ne csillio legyen az adott elem javitasa.


vegyél egy UAZ-t vagy egy NIVA-t
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 07:07am
Quote (beni @ 14 Mar 2013 15:04)
Mennyi pénzed van rá?


~1,5m + parszaz meg a kezdeti hirtelen jott repairekre.

Quote (Inakwo @ 14 Mar 2013 15:04)
vegyél egy UAZ-t vagy egy NIVA-t


Ha nem zabalna le a gatyam ofc nivat vennek. Legjobb auto! Mostani ladank is 21 eves lesz iden, de mivel papamek voltak elso tulajok es 16 ev alatt ~18k km-t tettek bele, ezert eleg jo allapotba kezdtuk el mi hasznalni, mi utan ok mar nem. Fogyasztasa is 8-9liter korul van, teljesen korrekt, ahhoz kepest mennyi idos. 1.5 benzines motor, 5 sebesseg.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 14 2013 07:07am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 14 2013 11:36am)
kérlek, szakértsd meg te is a témát



na az éppen egy gecijó motor, láncos vezérlésű, gondozni sem kell



kurva alacsony az orra, arra készülj, hogy havonta fogsz rendszámtáblatartó keretet venni, mert mindenhol leakad


balage a megszakerto
nekem kb 8-10 cm-re van a foldtol az elso spoiler es meg nem akadtam bele semmibe (fel eve, azota van meg)
ha az orrhoz kozel van az elso tengely, akkor nem kifejezetten problema az "alacsony" orr

e:


ezt en egyaltalan nem talalom alacsonynak

This post was edited by Taszilo.^ on Mar 14 2013 07:09am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 07:10am
Quote (Taszilo.^ @ 14 Mar 2013 15:07)
balage a megszakerto
nekem kb 8-10 cm-re van a foldtol az elso spoiler es meg nem akadtam bele semmibe (fel eve, azota van meg)
ha az orrhoz kozel van az elso tengely, akkor nem kifejezetten problema az "alacsony" orr


De gondolom nem is mesz be foldutra. :) Amugy remenykedek ilyenbe is, hogy akkor, mivel a csomagtarto kicsit meg van pakolva, par centit huz le es igy az orra is par centit feljebb kerul, ha nem is latvanyosan, lehet eleg. xd

Amugy dunno, ranezesre olyan 50-60 cm-nek nez ki.

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 07:10am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 14 2013 07:10am
Quote (Baleee @ Mar 14 2013 01:02pm)
De ettol meg a lenyeg ugyan az, az 'atlag magyar' nem engedhet meg maganak olyan autot, aminek vagyon a szervizkoltsege, mint pl amit Balage irt a BMW-rol, hogy jo, aranyos, megy, stb, de vannak gyorsankopo alkatreszek, amik rohadt dragak, nyilvan van egy hatar ameddig merlegelni kell es ne ertsd felre nem egy csilli-villit akarok, azert nem rugtam el a realitastol es tudom, hogy karban kell tartani, azert nem akarom a teljes keretet cska az auto arara kolteni, hogy ha javitani kell vmit rajta arra legyen 'hirtelen', d eorulnek neki, ha a javitasi koltseg 3-4 ev alatt nem egyezne meg az auto ujkori araval. Illetve ha netan meghuzzak, stb akkor szinten ne csillio legyen az adott elem javitasa.


minden autónak van szervizköltsége, az hogy mennyit fizetsz azon múlik ,hogy mennyire engeded átbaszni magad, elmondom neked ,hogy BMW húde jó autójának se olyan kurvanagy a szervizköltsége, csak nem eredeti alkatrészekkel kel tömni meg márkaszervizbe hordani. ,de ha 1,5 millád van és már most a szervizen aggódsz akkor meg nemértem ezt a 6-7éves évjáratodat, egyszerüen amiről te beszélsz azt nem lehet összehozni értelmesen, csak úgy ha ráköltöd a gatyádat.

amugy vételár 20% hagyd meg kp-be , kell majd az átiratás, kötelező, + vezérlés, olajcsere kezdő 'csomagokra'.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 07:10am
Quote (Taszilo.^ @ 14 Mar 2013 14:07)
balage a megszakerto
nekem kb 8-10 cm-re van a foldtol az elso spoiler es meg nem akadtam bele semmibe (fel eve, azota van meg)
ha az orrhoz kozel van az elso tengely, akkor nem kifejezetten problema az "alacsony" orr


na jo de földutakon is jársz vele?

mert nem mind1
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 07:12am
Hat inkabb megyek busszal.

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 07:14am
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121330Next
Add Reply New Topic New Poll